Maja Bohosiewicz na odważnym zdjęciu. Ile kosztowała ją operacja biustu? "Obłęd"

Maja Bohosiewicz podzieliła się na Instagramie zmysłowym zdjęciem na którym zapozowała w rozpiętej koszuli, odsłaniając dekolt. Kadr zrobił furorę w sieci! - Zmysłowo, subtelnie, kobieco, sexi, a przy tym nie wulgarnie!!! - czytamy w komentarzach.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Maja Bohosiewicz intensywnie ćwiczy na sali treningowej

Maja Bohosiewicz jest jedną z tych gwiazd polskiego show-biznesu, które aktywnie prowadzą swoje profile na Instagramie. Internautki bardzo cenią sobie jej otwartość, szczerość i dystans w sieci. Do tej pory na swoim koncie Maja zgromadziła ponad 501 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się zdjęciami oraz filmikami z wybranych momentów swojego życia.

Maja Bohosiewicz zrobiła furorę na Instagramie. Fani zbierają szczęki z podłogi: "Ło matko!!!"

Maja Bohosiewicz opublikowała ostatnio na swoim instagramowym profilu zdjęcie, na którym zapozowała w różowej koszuli, odsłaniając dekolt. - Always, always, always believe in yourself, because if you don't, then who will, sweetie? Marilyn Monroe - napisała pod fotografią.

O ja prdl. Brakuje mi do szczęścia takich cycków, jak Twoje, choć obawiam się, że gdybym takie miała, chciałabym je wszędzie pokazywać. Sory za patusiarski komentarz, ale, no, wow

- skomentowała jedna z internautek.

Polecam 20k i są Twoje! Miałam tak pierwszy rok że kupowałam wszystko obcisłe z dekoltami

- odpowiedziała jej Maja Bohosiewicz. Czyżby gwiazda właśnie tyle zapłaciła za swoją operację? Być może.

 

Pod postem pojawiło się również wiele innych komentarzy:

Damn! Ale mam żonę! Aż sam sobie zazdroszczę!
Wow Majeczka! Sooo Hot!
Jest ogień
Zmysłowo, subtelnie, kobieco, sexi - a przy tym nie wulgarnie!!!
Obłęd
Kopara opadła
Petarda 
Ło matko!!!
Hallo Straż? Proszę przyjechać pali się!!! Piękna!
Ależ przepięknie tu wyglądasz

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: