Kiedy się przedstawia, ludzie sobie z niej żartują. Rodzice naprawdę dali jej tak na imię

Użytkowniczka TikToka postanowiła podzielić się ciekawostką ze swojego życia. Zdradziła, jakie drugie imię nadali jej rodzice. Okazuje się, że w połączeniu z pierwszym tworzy duet, który rozbawił już niejedną osobę. - Mogło być gorzej - komentują internauci.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami, w których poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko popularne (szczególnie wśród nastoletnich użytkowników) układy taneczne, lecz także trendy, stylizacje, makijaże, triki, domowe porady oraz historie z życia wzięte.

Rodzice postanowili sobie zażartować? Na TikToku zdradziła, jak brzmi jej pierwsze oraz drugie imię 

Wybór imienia dla przychodzącego na świat dziecka zwykle jest dla rodziców trudną decyzją. Nic jednak dziwnego, gdyż (z drobnymi wyjątkami) towarzysz mu przez całe życie. Niektórzy przez długi czas szukają tego idealnego, inni natomiast podchodzą do tego z dystansem. Właśnie tak było w przypadku tiktokerki, która w sieci postanowiła poruszyć ten temat. Opublikowała krótkie wideo, które obejrzano ponad 120 tys. razy. Okazuje się, że ludzie często żartują sobie z niej słysząc połączenie jej pierwszego oraz drugiego imienia.

Moje imię to April [Kwiecień - przyp.red.] i moi rodzice dali mi na drugie imię May [Maj - przyp.red.]

- napisała na udostępnionym wideo. - Zawsze pytają mnie, czy moje nazwisko to June [Czerwiec - przyp.red.] - dodała w opisie.

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów:

Mogło być gorzej z kwietniem, majem i czerwcem
April Rain [Kwietniowy deszcz - przyp.red.] byłby fajny
Moje drugie imię to April i zawsze jestem pytana, czy urodziłam się w kwietniu - nie byłam, urodziłam się w maju
Ja też jestem April May! A myślałam, że jestem jedyna

- czytamy. 

Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: