Kasia Cichopek opublikowała zdjęcie w czarnej mini. Fani zauważyli, że wygląda inaczej

Katarzyna Cichopek niedawno opublikowała zdjęcie w seksownej czarnej sukience. Widać, że gwiazda w ostatnim czasie zeszczuplała. Prawdopodobnie jest to związane z rozwodem. Niektórzy uważają, że wygląda pięknie inni, że jest już za chuda.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Nie od dziś wiadomo, że Katarzyna Cichopek jest fanką zdrowego stylu życia. Gwiazda od lat regularnie ćwiczy na siłowni, spaceruje, biega i zdrowo się odżywia, co przekłada się na jej szczupłą sylwetkę. W ostatnim czasie fani zauważyli, że ich ulubienica nieco zeszczuplała. Niektórzy się o nią martwią i twierdzą, że wygląda "nie zdrowo". 

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek zaprezentowała się w makijażu z czerwonymi ustami

Katarzyna Cichopek w czarnej mini sukience podzieliła fanów 

Kiedy do mediów trafiła wiadomość, że Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel rozwodzą się po 17 latach, wielu nie mogło w to uwierzyć. Choć żadne z byłych partnerów otwarcie nie powiedziało, co było powodem rozstania, pojawiły się pewne spekulacje, jakoby Kasia zdradziła swojego byłego męża. Marcin Hakiel nie powiedział o tym wprost, ale zasugerował, mówiąc - "Dałem jej więcej wolności, ale później okazało się, że ta wolność ma imię". Nie da się ukryć, że jest to dość stresująca sytuacja dla byłych partnerów. 

Katarzyna Cichopek na MalediwachKasia Cichopek w stroju kąpielowym za 1400 zł! Podobny kupisz za 99 zł

W jednej kwestii Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel są jednak zgodni - sport pomaga rozładować napięcie. Tancerz zapisał się na zajęcia z boksu, a aktorka sporo ćwiczy na siłowni i biega w parku. Fani od razu zauważyli, że ostatnie wydarzenia sprawiły, że prowadząca "Pytanie na śniadanie" znacznie zeszczuplała. 

W mediach społecznościowych Cichopek opublikowała zdjęcie w mini sukience, która idealnie podkreśliła jej szczupłe ciało. Większość była zachwycona, ale jak to zwykle w takich sytuacjach bywa, pojawiły się też zupełnie przeciwne głosy. Niektórzy twierdzą, że Cichopek nie wygląda już "zdrowo" 

 
Kasiu, jak ty schudłaś! Wyglądasz już na bardzo wychudzoną. 
Niby kiedyś Pyza, a teraz szkielet. Nie wyglądasz zdrowo! 
O matko! Jakaś ty chuda! Nie wygląda to dobrze...

- czytamy pod zdjęciem. 

 

Fani wspierają Katarzynę Cichopek w nowej sytuacji 

Na Instagramie Katarzynę Cichopek obserwuje ponad pół miliona fanów. Przeglądając komentarze, możemy zauważyć, że wielu z nich trzyma za nią mocno kciuki i życzy jej szczęścia na nowej drodze życia. Choć jakiś czas temu aktorka wycofała się na moment z internetowego życia, teraz regularnie publikuje posty i relacje, pokazując, co u niej słychać. Choć się uśmiecha, niektórzy twierdzą, że widać smutek w jej oczach. 

Marcin Hakiel szczerze o usuwaniu zdjęć z Kasią Cichopek: 'To jest moja przeszłość' (zdjęcie ilustracyjne)Marcin Hakiel o usuwaniu zdjęć z Kasią Cichopek: "To jest moja przeszłość"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: