Pamiętacie ojca bliźniaków z "M jak miłość"? Cezary Morawski ma już 67 lat i jest nie do poznania!

Cezary Morawski, czyli serialowy Krzysztof Zduński w "M jak miłość". Ojciec bliźniaków - Piotra i Pawła zniknął z serialu, a obecnie kończy 67 lat. Jest nie do poznania! Czy nadal realizuje się jako aktor? Wiemy, co teraz robi i jak wygląda.

Cezary Morawski jako Krzysztof Zduński w serialu "M jak miłość" zyskał popularność w 2000 roku. Nie była to jego pierwsza rola, bowiem ma ich na swoim koncie niemal setki! Po raz pierwszy zagrał w 1977 roku w produkcji "Układ krążenia". Mogliśmy oglądać go również w serialu "Dom" i "Klan". Pojawił się epizodycznie w "Labiryncie" a nawet "Miodowych Latach". Jest też znany jako aktor teatralny. Od jego debiutu w "M jak miłość" minęły 22 lata. Jak dziś wygląda i co u niego słychać?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Niesamowita metamorfoza byłego rywala Marcina Najmana. "Udało mi się odbić od dna"

Cezary Morawski w "M jak miłość". Kogo grał, jaki był?

Cezary Morawski w serialu "Ma jak miłość" grał Krzysztofa Zduńskiego, czyli męża serialowej Marysi i ojca dwóch synów - Piotra i Pawła, z których ten drugi przyprawiał go o wiele zmartwień. Ojciec chłopaków nie radził sobie zbytnio w interesach. Wdał się w konflikt z gangsterami, a jego związek z Marią był burzliwy - pojawiła się nawet zdrada. Kiedy Krzysztof utracił swoje źródło dochodu - hurtownię, małżeństwo wróciło do siebie. Serialowy Krzysztof zmarł w późniejszych latach na atak serca.

 

Dorota GardiasKoszula Gardias to "klasa sama w sobie". Ma ponadczasowy wzór

Cezary Morawski odniósł sukces nie tylko w "M jak Miłość". Co robił po przygodzie z serialem?

Po 2006 roku, kiedy serialowy Krzysztof odszedł, aktor nie zrezygnował z kariery. Pojawił się m.in. w produkcji "Na Wspólnej", "Prawo Agaty", "Lekarze" i "Ojciec Mateusz". Regularnie występuje też na deskach teatru. Realizuje się też w gdyńskim Centrum Kultury.

 

Kiedy i jak sadzić pomidory, aby najlepiej owocowały? Te metody zapewnią najlepsze plonyKiedy i jak sadzić pomidory? Te metody zapewnią najlepsze plony

Jak dziś wygląda Cezary Morawski? Zmienił się nie do poznania!

Aktor dziś ma 67 lat, ale nadal realizuje się zawodowo. Zmienił się jego wygląd, a przede wszystkim kolor włosów. Mężczyzna osiwiał i pojawiły się niewielkie, ale jednak oznaki starzenia. Widać jednak, że nadal jest w świetnej formie i nie zamierza rezygnować ze swojej pasji.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPMGazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: