Lew z Bliźniętami się dogada, ale już z drugim Lwem niekoniecznie! Wspólne wakacje mogą zmienić się w piekło

Wakacje tuż tuż i warto zaplanować je najlepiej, jak potrafimy. Róże znaki zodiaków mają różne wizje na udany wypoczynek. Przedyskutujcie sprawę wcześniej, ustalcie na czym wam zależy, aby wasze wczasy nie zmieniły się w te z piekła rodem!

Na początku znajomości nie zwracamy uwagi na drobiazgi, które z czasem mogą nas irytować w drugiej osobie. Pierwszym poważnym sprawdzianem dla wielu par jest wspólny wyjazd. Które zodiakalne pary mogę nie wytrzymać ze sobą do końca wakacji?

Lew i Lew

Osoby spod tego ognistego znaku mają oczywiście wybuchowe temperamenty. Lubią, gdy się dużo dzieje, gdy atrakcja goni atrakcję. Skoro oboje lubią to samo, nie powinno być problemu? Niekoniecznie. Lwy lubią też leniwy wypoczynek i nutę rywalizacji. Gdy jeden Lew zapragnie poleżeć na plaży, a drugi będzie organizował kolejne wycieczki, afera gwarantowana. Koniecznie przed wyjazdem ustalcie sztywny plan wycieczki i tego się trzymajcie. Oszczędzicie sobie wiele nerwów.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Waga i Strzelec

Waga lubi otaczać się pięknymi przedmiotami, robić zdjęcia w pięknych okolicznościach. Strzelec może szybko znudzić się pozowanie do zdjęć w kolejnych muzeach. Szczególnie tyczy się to tych przedstawicieli tego znaku zodiaku, którzy preferują wypoczynek przy hotelowym basenie. Ile można pozować z drinkiem z plamką? Ci, którzy realizować intensywny program podczas wycieczki, mogą zwyczajnie nie mieć czasu na powtarzanie kilku ujęć w jednym miejscu. Co sugerujemy? Warto na wstępnie zaznaczyć, czego oczekujemy od wypoczynku. Może umówicie się, do których miejsc wrócicie podczas kolejnego dnia wyjazdu i wtedy powtórzycie sesje?

Zobacz wideo Horoskop roczny miłosny - koziorożec

Panna i Koziorożec

Zodiakalna Panna nie lubi wydawać pieniędzy. Bywa wręcz skąpa. Podczas gdy Koziorożec wyznaje zasadę – zastaw się, a postaw się! Pamiętajcie, aby przed wyjazdem szczegółowo zaplanować budżet wycieczki. Ominie was wiele nieprzyjemności.

Byk i Rak

Byk podczas wakacji lubi mieć porządek w pokoju. Lubi też się wyspać i zdążyć na hotelowe śniadanie. Rak… niekoniecznie. Sprząta cały rok, więc podczas urlopu elastycznie podchodzi do tematu. Sprzątanie zostawia drugiej połówce. Hotelowe śniadanie? Lepiej się wyspać po całonocnej imprezie na plaży. Pomyślcie o wyjeździe z drugą parą. W ten sposób Byk znajdzie towarzysza na śniadanie, a Rak kompana do zabawy do białego rana. 

Więcej o: