Pamiętacie córkę Wargaczów z serialu "Ranczo"? Marta Mazurek ma już 31 lat. Jak teraz wygląda?

Od ostatniego odcinka popularnego serialu komediowego "Ranczo" minęło sześć lat. Widzowie mogli w nim podziwiać wielu wspaniałych aktorów. Jak się okazuje, dla niektórych produkcja ta była dopiero początkiem kariery. Mowa tutaj, chociażby o Marcie Mazurek, która wcielała się w rolę Julii Wargacz.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo "Ranczo" - bajka, którą pokochali polscy widzowie

Marta Mazurek urodziła 26 czerwca 1990 roku w Poznaniu i jest absolwentką Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie. Swoją telewizyjną przygodę rozpoczynała w "Ranczu" w roku 2011. Jak Mazurek zmieniła się od czasu zakończenia udziału w serialu? Obecnie 31-letnią aktorkę możemy podziwiać w innej znanej produkcji. 

Marcin Wyrostek Mam Talent Pamiętacie Marcina Wyrostka z "Mam Talent"? Finalista ma już 40 lat

Postać córki Wargaczów w "Ranczu" była dopiero początkiem jej kariery

Marta Mazurek w "Ranczu" otrzymała rolę epizodyczną. Podziwiać ją mogliśmy bowiem jedynie w dwóch odcinkach piątego sezonu produkcji. Muzycznie utalentowaną Julię Wargacz poznajemy podczas przesłuchań w miejscowym domu kultury. W bibliotece spotyka Szymka Solejuka, których połączyło młodzieńcze uczucie od pierwszego wejrzenia. Niestety sąsiadujące ze sobą rodziny Wargaczów i Solejuków delikatnie ujmując, nie pałały do siebie sympatią, stąd doprowadza to do wielu zabawnych zwrotów akcji. 

Marta MazurekMarta Mazurek kadr z serialu 'Ranczo'/vod.tvp.pl

Jak dziś wygląda serialowa Julia Wargacz? Aktorkę można zobaczyć nie tylko na wielkim ekranie

Na roli w "Ranczu" kariera aktorska Marty Mazurek się jednak nie zakończyła. Była tak naprawdę dopiero jej początkiem. Zagrała ona w wielu filmach tj. "Warsaw by Night", "Obywatel", "Córki dancingu" czy "Niewinne". Wielu widzów może kojarzyć Martę Mazurek także z serialowych produkcji. Przez trzy lata aktorka wcielała się w rolę Irki w "Wojennych dziewczynach".

 

Bon turystyczny Bon turystyczny 2022. Do kiedy i gdzie można go wykorzystać?

Od 2022 roku z jej udziałem emitowany jest także serial "Bunt", gdzie Mazurek gra u boku Jana Wieczorkowskiego. 

 

Marta Mazurek może poszczycić się również talentem wokalnym. W 2021 roku otrzymała Grand Prix 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu za najlepszy występ wieczoru. Zwyciężyła w Konkursie Aktorskiej Interpretacji Piosenki, wykonując "Balladę o sierotce". 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: