Horoskop dzienny 22 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 22 maja. Niedziela to czas wesołych spotkań w gronie najbliższych, niektórzy na koniec tygodnia nadrabiają też zaległości. Chcesz wiedzieć, co Cię czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany otrzymają dziś zaproszenie na miłe spotkanie, po południu czeka Was też krótki wyjazd. Koniec końców wieczorem będzie można chwilę odpocząć i naładować baterie na kolejny tydzień.  

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki zrozumieją dziś, że potrzebują chwili oddechu. Rodzinne zobowiązania mogą chwilę poczekać. Wykorzystajcie ten dzień na regenerację, w kolejny tydzień nie można wchodzić na totalnym zmęczeniu. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta będą dziś czekać na ważne spotkanie, które rozwiąże kilka Waszych problemów, ale nie wszystkie. Z czasem jednak wszystko się poukłada. Trzeba być dobrej myśli. 

Hematyt to kamień o niezwykłych właściwościach.Hematyt - minerał pospolity o niezwykłych właściwościach [znaczenie, działanie]

 Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś pełne nadziei. Projekt, który od dawna odkładacie na półkę, właśnie teraz ma szansę na realizację. Na horyzoncie majaczą już dodatkowe pieniądze i Rak już wkrótce osiągnie stabilizację finansową. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś leczyć rany, podobno po burzy zawsze wychodzi słońce, ale u Was ilość ciemnych chmur nadal jest dominująca. Krótki wyjazd, zmiana otoczenia właśnie to może Wam teraz najbardziej pomóc. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny zrozumieją dziś, że prawdziwych przyjaciół naprawdę poznajemy w biedzie. Pewne zdarzenie na zawsze zmieni Wasze relacje z otoczeniem, nie wszyscy zdadzą śpiewająco test na przyjaciela. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony będą dziś cieszyć się piękną pogodą. Słońce i radość w sercu, czego więcej potrzeba od życia? Tak powinna wyglądać każda niedziela, a nawet każdy dzień tygodnia. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce będą dziś zaskoczone tym, jak wszystko w końcu się układa. Po ostatnich problemach nie ma już śladu. Strzelec może wreszcie odetchnąć i cieszyć się życiem. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś liczyć pieniądze, szybko okaże się, że jest lepiej, niż było. To, co kiedyś było tylko marzeniem, teraz może się ziścić. Zaczyna się dla Was bardzo dobry okres. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki poczują się dziś nieswojo. Atmosfera robi się napięta, czasami lepiej jest się całkowicie odciąć. Każda burza kiedyś przeminie, już niedługo zaświeci słońce i będzie lepiej. 

Pierścień Atlantów - co to jest i jakie ma znaczenie?Pierścień Atlantów - poznaj znaczenie i zagrożenia

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby lubią czyste środowisko do życia, tymczasem wokół Was woda często bywa mętna. Gwiazdy radzą spokój, tylko tak uda Wam się osiągnąć swoje cele. 

Więcej o: