Horoskop dzienny 23 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 23 maja. Poniedziałek to tak naprawdę dzień jak co dzień, nie musi być trudny. Chcesz wiedzieć, jak potoczą się Twoje sprawy? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś analizować wszystkie za i przeciw, przed Wami trudna decyzja. Być może warto dodatkowo o zdanie zapytać kilka osób. Razem łatwiej będzie zobaczyć pełen obraz. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Byki otrzymają dziś wiadomość, która wyprowadzi Was z równowagi. Ktoś stara się odwrócić kota ogonem, a Bykowi bardzo się to nie spodoba. Wieczór przyniesie ukojenie i spokój. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta nie lubią gdy im się mówi, co mają robić, ale warto mieć nerwy na wodzy, zwłaszcza dzisiaj. Ktoś ewidentnie szuka kozła ofiarnego i tylko od Was zależy, czy wejdziecie w tę niewygodną rolę. 

 Horoskop dzienny - Rak

Raki zdobędą się dziś na szczerość, kilka słów prawdy wisiało w powietrzu od dawna. Przyszedł czas na oczyszczenie atmosfery, koniec końców najlepszym rozwiązaniem będzie spokojna rozmowa.  

Horoskop dzienny - Lew

Lwy nie wiedzą, jak pomagać, czasami ciężko jest Wam nawet kogoś spokojnie wysłuchać. Tymczasem życie pisze różne scenariusze i sami też możecie potrzebować czyjegoś wsparcia. Odrobina empatii i uważność na drugiego człowieka.

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś niepocieszone tym, jak zakończy się pewna sprawa, ale możecie być dobrej myśli, bo na samym końcu tej historii wygracie. Trzeba być dobrej myśli i robić swoje, to najlepsza rada. 

Horoskop dzienny - Skorpiony

Skorpiony zrozumieją dziś, że kłamstwo ma krótkie nogi. Pod wpływem stresu można zrobić kilka głupstw, ale to nie znaczy, że jesteśmy na zawsze skreśleni. Bardzo dużo osób dobrze Wam życzy, warto o tym pamiętać. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce mają problemy z komunikacją, często rozmowa z partnerem kończy się kłótnią. Czasami zamiast mieć rację, lepiej jest po prostu odpuścić. Gwiazdy chcą Wam przypomnieć, że Strzelec też może się mylić.   

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś czekać na czyjąś odpowiedź, która nadejdzie około południa. Pozytywna informacja na dobre poprawi Wam humor, to będzie bardzo dobry początek tygodnia. Tak trzymać! 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki wejdą dziś na wyższy poziom cierpliwości. Pomimo wielu tłumaczeń, ktoś zwyczajnie nie rozumie, o co Wam chodzi. Czas powiedzieć stop i zająć się swoimi sprawami. Może to nie jest dobry dzień na tłumaczenia. 

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby będą dziś triumfować, ktoś, kto od dłuższego czasu uprzykrza Wam życie zniknie, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jedyną stałą rzeczą w życiu jest zmiana i warto o tym pamiętać. 

Więcej o: