W lutym rodzą się liderzy, a w grudniu optymiści. Co mówi o nas miesiąc urodzenia?

Wierzycie w numerologię? Sprawdzacie horoskop dla swojego znaku zodiaku regularnie? Koniecznie dowiedzcie się też więc, co mówi o waszej osobowości miesiąc, w którym się urodziliście. Oczywiście nie traktujmy tego jak wyrocznię. Raczej jako zabawę!

Styczeń

Osoby urodzone na początku roku są ambitne, bardzo pracowite. Lubią mieć szczegółowo zaplanowany kalendarz. Są punktualne i punktualności oczekują też od innych. Dodatkowo są bardzo wrażliwe, a najważniejsze jest dla nich szczęście rodzinne.

Luty

W lutym rodzą się liderzy. Osoby, które nie boją się podejmować ryzyka i szybko podejmują decyzję. Cenią sobie wolność, a przy tym są bardzo pomysłowe. Nie potrafią długo siedzieć w jednym miejscu. Kochają podróże i ruch na świeżym powietrzu.

Marzec

Urodzeni w marcu mają całe serce na dłoni. Najważniejszy jest drugi człowiek, ich osoba schodzi na drugi plan. Ponadto nie tolerują kłamstwa, niewierności. Wszystko jest dla nich czarno-białe.

Kwiecień

Co cechuje kwietniowe dziewczyny? Są raczej skryte, wrażliwe. Nie lubią mówić o sobie, cenią sobie prywatność. Mężczyźni urodzeni w tym miesiącu dodatkowo są bardzo pracowici i szczególnie wrażliwi.

Maj

Urodziny w maju oznaczają, że dana osoba jest nieprzewidywalna, szalona. Lubi zabawę do białego rana, a za obowiązkami nie przepada. Wiąże się z mocnymi osobowościami, które nadążą za jej osobą.

Czerwiec

Najważniejsze dla czerwcowych dziewczyn i chłopaków jest poczucie humoru. Dzięki temu szybko nawiązują nowe znajomości, są duszami towarzystwa.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Lipiec

W lipcu rodzą się osoby tajemnicze, które cenią swoją prywatność. Gromadzą jednak wokół siebie dużo przyjaciół i dla nich są bardzo otwarte, pomocne. W pracy natomiast spełniają się w roli podwładnych. Nie lubią dowodzić.

Sierpień

Urodziny w sierpniu obchodzą zodiakalne lwy. To już mówi samo za siebie. Lwy to urodzeni liderzy, osoby o wybuchowych temperamentach, którzy kochają się otaczać innymi ludźmi. Mają przy tym serce na dłoni i budzą zaufanie.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Wrzesień

Wrześniową osobowość cechuje duża uczuciowość. Rodzina jest dla urodzonych w pierwszy jesienny miesiąc najważniejsza. Praca zawsze będzie na drugim miejscu, jednak zawsze są w nią zaangażowani na 100 procent.

Październik

Urodzeni w październiku mają silny charakter, ale są raczej nieśmiali. Skutkuje to tym, że tajemnice powierzone tym osobom, nie ujrzą nigdy światła dziennego. Na te osoby naprawdę można liczyć w każdej sytuacji.

Listopad

W listopadzie rodzą się marzyciele. Nie lubią stawiania granic. To prawdziwe wolne ptaki, które kochają podróżować. Są też odważni, cechuje ich wyjątkowa inteligencja. Ale też często są leniwi.

Grudzień

Ostatni miesiąc w roku w dacie urodzenia oznacza osoby pozytywne. Zawsze patrzą na świat przez różowe okulary i znajdą wyjście z każdej, nawet beznadziejnej sytuacji.

Więcej o: