Retrogradacja Merkurego w maju 2022. Te znaki zodiaku czekają kłopoty

Kolejny okres retrogradacji Merkurego potrwa od 10 maja do 2 czerwca 2022 roku. Zgodnie z odwieczną praktyką astrologii, wszyscy jesteśmy pod wpływem działania Merkurego w retrogradacji. Co jednak dokładnie oznacza dla niektórych znaków zodiaku?

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Trzy razy w roku planeta Merkury wydaje się przemieszczać po niebie ruchem wstecznym. Okresy te nazywamy czasem, gdy Merkury jest w pozornym ruchu wstecznym, lub po prostu "retrogradacją Merkurego". Dla osób praktykujących astrologię okres ten tradycyjnie kojarzy się z zamieszaniem, opóźnieniami i frustracją. Jest to jednak doskonały czas na zastanowienie się nad przeszłością, a mówi się, że w tym okresie intuicja jest bardzo rozwinięta.

Zobacz wideo Horoskop na kwiecień - koziorożec

Retrogradacja Merkurego a wpływ na Barana

Spodziewaj się frustracji i nerwów. Asertywny, impulsywny Baran chce iść do przodu, a cała energia idzie do tyłu. Zwróć uwagę na to, co ludzie mówią, a możesz być mile zaskoczony. Miej jednak baczność na słowa wypowiadane przez ciebie samego.

Retrogradacja Merkurego i wpływ na Lwa

Unikaj spekulacyjnych inwestycji. To nie jest dobry czas na kupowanie i sprzedawanie lub jakiekolwiek transakcje. Zamiast tego przeanalizuj swój portfel inwestycyjny. Wykorzystaj swoją wiedzę i umiejętności doradcze, aby pomóc przyjaciołom i współpracownikom.

Skorpion: na co powinien uważać podczas retrogradacji Merkurego

To nie jest czas na podróżowanie, więc zmień termin lub spodziewaj się opóźnień, kolejek i zgubionych wskazówek. Zamiast tego zajmij się sprawami lokalnymi. Przyda się cierpliwość i poczucie humoru.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: