Mężczyzna czy pingwin? To, co widzisz najpierw mówi sporo o twojej osobowości

Złudzenia optyczne, testy psychologiczne i inne zagadki są teraz bardzo na topie. Wiele osób lubi je rozwiązywać i sprawdzać, czy mają one pokrycie z rzeczywistością. Popularny TikToker na swoim profilu regularnie wrzuca takie iluzje i wyjaśnia jakie cechy osobowości mamy.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Charles Meriot jest gwiazdą TikToka i regularnie na swoim profilu publikuje iluzje i zagadki psychologiczne, na podstawie których określa cechy osobowości. Widać, że temat jest na czasie, bo liczba wyświetleń jego filmików jest naprawdę imponująca. Co ciekawe, fani są dość zaangażowani, bo pod każdym z filmików dzielą się swoimi spostrzeżeniami. 

Zobacz wideo Złudzenie optyczne, czyli jak nasz mózg potrafi nas oszukać [Pracownia Bronka]

Mężczyzna czy pingwin? To, co widzisz najpierw mówi sporo o twojej osobowości

Na jednym z filmików Charles zaprezentował nową iluzję. To co na niej widzimy, mówi nam o tym, czy bywamy łatwowierni, czy nie. 

Mężczyzna 

Jeśli najpierw zobaczyłeś mężczyznę, oznacza to, że jesteś towarzyski, masz wielu przyjaciół, ale czasami możesz być trochę łatwowierny i mieć problemy z podejmowaniem decyzji.

Pingwin

Jeśli najpierw zobaczyłeś pingwina, oznacza to, że masz intuicję i mądrość, i wiesz, że aby dobre rzeczy do ciebie dotarły, musisz uzbroić się w cierpliwość.

W komentarzach fani pisali, co udało im się dostrzec. Niektórzy śmiali się, że widzą mężczyznę w czapce pingwina. A wy co zobaczyliście najpierw i czy to ma swoje pokrycie w waszych cechach osobowości? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: