Baran wybierze badboya, Wodnik zakocha się we wrażliwcu. Znak zodiaku określa nasze wybory

Czy znak zodiaku decyduje o naszej osobowości? Zdania są podzielone! Jednak jeśli lubisz sprawdzać horoskop i wiedzieć, co gwiazdy zaplanowały dla ciebie, zapoznaj się też z naszym zestawieniem. Znak zodiaku może decydować o tym, na jaki typ mężczyzn zazwyczaj zwracasz uwagę.

Baran

Dziewczyny spod znaku Barana lubią spontanicznych, rozrywkowych mężczyzn. Szukają badboyów, z którymi nuda im nie grodzi. Czy taki związek ma przyszłość? Oczywiście, wszystko zależy od nas samych. Gwiazdy mogą nam tylko podpowiedzieć to i owo.

Byk

Kobiety, które urodziły się w zodiaku Byka szukają inteligentnych, pewnych siebie mężczyzn. Wybierają zwykle bardzo namiętnych, ale przy tym nieco przemądrzałych partnerów.

Bliźnięta

Jeśli mężczyzna nie potrafi słuchać, nie ma szans u Bliźniąt. Dziewczyny spod tego znaku ciągle mówią. Potrzebują naprawdę dobrego słuchacza. Może odrobinę nieśmiałego czy po prostu małomównego towarzysza życia?

Rak

Kobieta-Rak ma emocje na dłoni. Emocje, serce… Dużo się u niej dzieje. Zdarza się więc, że najpierw z kimś się przyjaźni, a dopiero później decyduje się na płomienny romans. Tak, płomienny!

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Lew

Lwice szukają pomysłowych, inteligentnych partnerów. Także takich, którzy nadążą za nimi i wciąż będą zaskakiwać. Nuda to największy wróg każdej Lwicy.

Panna

Panny są opanowane, poukładane. Zakochują się więc w przeciwieństwach. Może nie badboyach, ale chętniej wybierają partnerów, którzy nie grzeszą punktualnością, a na ich słowie nie zawsze można polegać.

Waga

Waga szuka miłości rodem z hollywoodzkiego filmu. Musi być flirt, awantury, wielkie gesty. Potrafi zakochać się nawet po jednym spojrzeniu!

Zobacz wideo Barbara Kurdej-Szatan poszła na randkę w ciemno. „To było przez Gadu-Gadu"

Skorpion

Dla kobiety urodzonej w zodiaku skorpiona najważniejsza jest rodzina i poczucie bezpieczeństwa. Będzie więc szukać mężczyzny stabilnego – emocjonalnie, finansowo, rodzinnie… Nie ma ochoty na żadne dramaty.

Strzelec

Strzelec nie szuka na siłę. Woli być sama niż nudzić się w związku. Najważniejsza jest inteligencja potencjalnego partnera i otwartość na przygody, podróże, ciągłe zmiany.

Koziorożec

Dziewczyny urodzone w zodiaku Koziorożca szuka wsparcia w mężczyznach. Partner ma być opoką. Podczas gdy same miewają tysiące myśli, niekiedy same tworzą problemy, od partnera oczekują siły spokoju.

Wodnik

Kobiety-Wodniki szukają marzyciela, artysty. Nie zaszkodzi, gdy oprócz wrażliwej duszy, mężczyzna wie, co jest dla niego ważne. Postawi postawić na swoim i poprowadzić Wodnika przez życie.

Ryby

Dla Ryb bardzo ważny jest spokój. Z pewnością wybierze partnera, który ceni sobie życie rodzinne, wspólne spędzanie czasu.

Więcej o: