Spiżarnia Khloe Kardashian wygląda jak supermarket. "Kto to wszystko zje?"

Khloe Kardashian tak jak reszta rodziny Kardashian-Jenner może pochwalić się piękną posiadłością wartą miliony. Jak możecie się domyślać, jest tam wszystko. Niedawno fani Khloe mogli zobaczyć, jak wygląda jej... spiżarnia. Fani łapią się za głowę i pomieszczenie porównują do supermarketu.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Khloe Kardshian na przestrzeni lat przeszła spektakularną metamorfozę. Gwiazda kiedyś nazywana była "najbrzydszą z Kardashianek", co zmotywowało ją do regularnych ćwiczeń i zdrowego odżywiania. Niektórzy twierdzą, że teraz jest jej czas i nie tylko wygląda najlepiej w karierze, ale również w końcu nie jest tłem dla swojej siostry Kim Kardashian, czy Kylie Jenner, o których zwykle bywało najgłośniej. 

Khloe Kardahshian niedawno kupiła nową posiadłość za 15 mln dolarów! Niedawno mogliśmy zobaczyć, jak wygląda wnętrze spiżarni, choć nie przypomina to spiżarni, którą znamy z naszych domów, czy domów naszych dziadków. Fani łapią się za głowę i zastanawiają, kto to wszystko zje, skoro gwiazda od lat jest na diecie

Zobacz wideo Khloe Kardashian pochwaliła się uroczymi zabawami swojej córeczki

Khloe Kardashian ma spiżarnię przypominającą supermarket

Na TikToku pojawiło się nagranie miejsca, które dla fanów gotowania jest marzeniem. Jak już wcześniej wspomnieliśmy spiżarnia Khloe Kardashian wygląda jak supermarket, zatem przyjrzyjmy się teraz, co się w niej znajduje. 

Zacznijmy od tego, że każdy z produktów ma swoje miejsce. Ponadto ilość rzeczy jest naprawdę imponująca. Na nagraniu widzimy najróżniejsze makarony, sosy, słodycze, orzechy i mnóstwo innych rzeczy. Wszystko w ogromnych ilościach. Na jednym z ujęć widać jak Khloe Kardashian przekłada ciastka oreo z oryginalnych opakowań do szklanego słoika. Fani łapią się za głowę i pytają, kto to wszystko zje? 

Fani są podzieleni w kwestii spiżarni Khloe Kardashian

Nie da się ukryć, że pomieszczenie z jedzeniem w domu Khloe Kardashian mogłoby spokojnie posłużyć jako bunkier na najbliższe kilka lat i to właśnie dlatego nasuwa się pytanie, po co jej to wszystko? Jedna osoba prawdopodobnie nie jest w stanie zjeść takiej ilości jedzenia przez co najmniej kilka lat. Wiedząc również, że Khloe Kardashian jest na wiecznej diecie, zaskakująca może być ilość słodyczy znajdujących się w spiżarni. 

I to wszystko zostanie porzucone pod koniec miesiąca. Uważam, że hiperkonsumpcjonizm jest odrażający! 
Wyobraźcie sobie, że ona prawdopodobnie 80 proc. z tych rzeczy wyrzucam, bo będą przeterminowane.

A wy co o tym myślicie? 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: