Agata Rubik w stroju kąpielowym. Fanka: "Nie wiem, co Pani robi, że się nie starzeje"

Agata Rubik postanowiła podzielić się na Instagramie kilkoma kadrami z podróży na Hawaje. Opublikowała zdjęcia, na których zapozowała w mocno wyciętym stroju kąpnielowym. Efekt? internautki oraz internauci zbierają szczęki z podłogi. - Figura nastolatki - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Agata Rubik: "Całe życie słyszałam: wciągnij brzuch"

Agata Rubik swoim dystansem, szczerością i  naturalnością zdobywa w sieci coraz większą popularność. Aktualnie na Instagramie obserwuje ją ponad 157 tys. internautek oraz internautów, a liczba ta cały czas rośnie. Żona Piotra Rubika na swoim profilu regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Agata Rubik pozuje w stroju kąpielowym. Fani pod wrażeniem: "Miss tego widoku? Zgadzam się!"

Jakiś czas temu, Agata Rubik wróciła z urlopu na Hawajach, gdzie odpoczywała wraz z mężem i córkami. Teraz postanowiła podzielić się kilkoma kadrami z podróży. Żona Piotra Rubika opublikowała na swoim instagramowym profilu serię zdjęć, na których zapozowała w mocno wyciętym stroju kąpielowym.

#missthatview

- napisała pod fotografią.

 

Pod postem momentalnie pojawiło się wiele komentarzy od fanek i fanów zachwyconych wyglądem Agaty Rubik:

Wow, wyglądasz fenomenalnie
Miss tego widoku? Zgadzam się!
Wspaniałe zdjęcia, super Pani wygląda
Bogini
Piękne zdjęcia, pozazdrościć figury
Figura nastolatki
Jak Miss to Ty wyglądasz
Można patrzeć bez końca <3 Nie wiem co Pani robi, że się nie starzeje i wygląda jak siostra swoich córek
Figura sztos
Bosko wyglądasz, widoki też piękne
Brawo Pani Agato. Dużo pracy, systematyczności i wytrwałości ! Przepięknie! Ciało Bogini. A jakie to motywacyjne

- czytamy. Przypomnijmy, że w ciągu ostatnich kilku miesięcy, żona Piotra Rubika schudła 8 kg. - Zdaję sobie sprawę, że 8 kilogramów robi wrażenie, natomiast no nie pytajcie się mnie, co jadłam, ile jadłam i co jaki czas jadłam, ponieważ nie chcę tutaj absolutnie doradzać, ponieważ nie jestem specjalistą. Natomiast to, co wam mogę powiedzieć, to na pewno jeżeli chcecie schudnąć, no to musicie jeść mniej, musicie się więcej ruszać, musicie starać się jeść zdrowo, unikać słodyczy, alkoholu, starać się wysypiać, pić dużo wody - powiedziała.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: