Miejsca dopasowane do znaków zodiaku. Podczas planowania wakacji, warto uwzględnić je w swoich planach

Jeśli jesteś w trakcie planowania wakacyjnego urlopu i nie wiesz, jaki obrać kierunek, to pomożemy Ci rozwiać wątpliwości. Przydatną wskazówką może być astrologia. Każdy znak zodiaku ma bowiem dopasowane do siebie miejsce, w którym najlepiej wypocznie i miło spędzi czas.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Sprytna wyprawa na plażę, czyli zrób sobie torbę, grilla i wkłady do lodówki, a potem ukryj cenne rzeczy!

Podstawą udanego wypoczynku z pewnością jest towarzystwo, w jakim się na niego wybieramy, ale również miejsce. W pewnych otoczeniach możemy czuć się doskonale i naładować swoje akumulatory, z innych możemy wrócić nie do końca zadowoleni i wypoczęci. Jaki kierunek będzie w twoim przypadku najlepszy? Przekonasz się poniżej. 

Rak, Skorpion, Bliźnięta — jak wypoczynek to tylko nad jeziorem

Wakacje nad wodą w otoczeniu malowniczej przyrody to dla tych znaków zodiaku wymarzony urlop. Miejsca te pozwalają im nabrać nowej energii oraz odciąć się od wszelkich problemów. Jednak bardziej niż zatłoczone i znane miejscówki wolą spokojne oraz odosobnione plaże. Wolą zatem poświęcić więcej czasu na znalezienie idealnego miejsca, w którym będą odcięte od świata.

 

Koziorożec, Panna, Waga — w tym przypadku można rzec, że są to "ludzie gór"

W przypadku tych znaków zodiaku, jeśli odpoczynek to tylko aktywny. Na plaży świetnie się czują przez krótki czas i to najlepiej po niej spacerując. Czują, że żyją dopiero kiedy wkraczają na górską ścieżkę. Dla niektórych kilkugodzinne wędrówki nie brzmią zbyt odprężająco, jednak właśnie osoby spod tych znaków zodiaku odpoczywają w ten sposób najlepiej. Widoki, które towarzyszą im podczas zdobywania górskich szczytów, są dla nich najlepszą pamiątką z wakacji. 

 

Ryby, Baran, Strzelec — a może by tak nad morze?

Fale, szum morza, piaszczysta plaża, czyli po prostu raj na ziemi dla tych trzech znaków zodiaku. Zdecydowanie preferują jednak znane nadmorskie miejscowości i kurorty, w których odnajdą balans pomiędzy pięknymi krajobrazami i możliwością wypoczynku nad brzegiem morza a rozbudowaną infrastrukturą i tętniącym życiem miastem. 

 

Byk, Wodnik, Lew — nie tylko wilka ciągnie do lasu

Drewniany domek w środku lasu lub camping, w ciągu dnia spacery, podczas których słychać tylko dźwięki natury, długie wycieczki rowerowe, a wieczorem ognisko, szum drzew i gwieździste niebo. Właśnie tak wyglądają idealne wakacje tych znaków zodiaku. 

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.plkobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: