Panna jest chorobliwą pedantką, a Baran musi czuć władzę. Agresywne znaki zodiaku

Czy znak zodiaku determinuje nasz charakter? Mielibyśmy wtedy tylko kilka grup osobowości! Ale nie można zaprzeczyć, że do danych znaków zodiaków można przypisać konkretne cechy. Występują w mniejszym lub większym natężeniu. Szczególnie widać to w zestawie cech osób humorzastych, nadpobudliwych, poniekąd agresywnych. Które znaki zodiaku są najbardziej zaczepne?

Agresywne znaki zodiaku: Baran

Baran lubi kontrolować sytuację, mieć pełną władzę i decydować  o sobie i innych. Jeśli coś idzie nie po jego myśli, może się zdenerwować. Niestety bywa też agresywny. Zdarzają się problemy z przemocą. Ale wiele osób spod tego znaku potrafi nad sobą panować! Tyczy się to w szczególności osób na wysokich stanowiskach. Baran lub odnosić sukcesy i zrobi wszystko, aby być w centrum uwagi.

Agresywne znaki zodiaku: Rak

Rak ma ostre szczypce i lubi kąsać. Miewa humory, ale ma też serce na dłoni. Ta częsta zmienność nastrojów bywa męcząca zarówno dla niego, jak i otoczenia. Rak jednak nie podniesie na nikogo ręki. Raczej zrobi karczemną awanturę, wpadnie w histerię, kogoś obrazi. Potem będzie skruszony przepraszał.

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Agresywne znaki zodiaku: Lew

Lew jako król zwierząt bywa temperamentny. Bywa, bo nie jest to regułą. Jednak porywcza natura często daje o sobie znać szczególnie u młodszych osób. Wraz z wiekiem Lwy bowiem łagodnieją. Uczą się kompromisów i zdają sobie sprawę z tego, że agresją i zaczepkami wszystkiego nie załatwią.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

 Agresywne znaki zodiaku: Panna

Panna wydaje się wielu osobom bardzo spokojna i opanowana. Ale do czasu. Jest także pedantką. Więc kiedy coś idzie nie po jej myśli, może się solidnie zdenerwować. Do tego lubi krytykować i plotkować. A w plotkach potrafi być bardzo agresywna i krzywdząca.

Agresywne znaki zodiaku: Skorpion

Skorpion, podobnie jak Rak, kąsa. Niekiedy robi to nawet mocniej i bardziej boleśnie. Jest wielkim zazdrośnikiem. Agresję wywołują u niego nawet podejrzenia o zdradę u partnera czy przyjaciela. Bywa zazdrosny bowiem nawet o współpracowników czy rodzeństwo. Dodatkowo Skorpion jest mistrzem knucia intryg.

Więcej o: