Hit w Lidlu! Zestaw idealny do ogrodu i nie tylko. Podobne już od 17,99 zł ma Ikea i Biedronka

Sezon na spędzanie czasu na świeżym powietrzu trwa. W związku z tym wiele osób wzięło się za zadbanie o wygląd i stan swojego ogródka, działki czy roślin na balkonie. Zestawy od Lidl, Biedronka i Ikea sprawdzą się w przypadku wielu zadań.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zestawy ogrodowe to niezbędniki, które pomogą utrzymać naszą zieleń w idealnym stanie. Oto zestawienie kompletów, które zachwycają jakością oraz ceną.

Zobacz wideo Joanna Koroniewska pokazała piękny ogród Katarzyny Dowbor

Biedronka: zestaw narzędzi ogrodowych. Jakość i cena 

Komplet narzędzi dostępnych w sklepach Biedronka to propozycja idealna dla osób, które planują prace ogrodowe. Zestaw składa się z kultywatora, łopatki szerokiej oraz wąskiej. Każdy z nich ma wzmocniony uchwyt włóknem szklanym gwarantującym lekkość i wytrzymałość. Głowica zaś wykonana jest z wytrzymałej stali pokrytej powłoką odporną na korozję. Cena za pojedynczy element to 19,99 zł.

narzędzia ogrodowenarzędzia ogrodowe biedronka

Ikea: narzędzia ogrodowe. Zestaw, który ułatwi wiele czynności

Narzędzia ogrodnicze dostępne w sklepach Ikea wykonane są z bardzo wytrzymałego i trwałego tworzywa sztucznego wzmocnionego włóknem szklanym. Można je używać w pomieszczeniach i na zewnątrz. Zawartość to 3 narzędzia ogrodowe, czyli 1 rydel, 1 grabie ręczne i 1 rydel zaokrąglony. Cena za zestaw to 17,99 zł.

narzędzia ogrodowenarzędzia ogrodowe ikea

Lidl: zestaw narzędzi ogrodniczych składający się z trzech elementów. Ten komplet to hit

Zestaw narzędzi ogrodniczych marki Parkside to propozycja dostępna w sklepach Lidl. Komplet składa się z trzech elementów i wykonany jest z wytrzymałego metalu z antypoślizgowymi uchwytami. Zestaw jest idealny do sadzenia lub przesadzania roślin, a jego cena to 39,99 zł.

narzędzia ogrodowenarzędzia ogrodowe lidl

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: