Hitowa bluzka Agnieszki Sienkiewicz-Gauer sprawdzi się nie tylko pod marynarkę. Ten model podkreśla figurę

Agnieszka Sienkiewicz-Gauer na swoim Instagramie zaprezentowała się ostatnio w wyjątkowej stylizacji. Koszulka, którą miała na sobie, sprawdzi się idealnie pod marynarkę, ale nie tylko. Dodatkowo pięknie podkreśla figurę i eksponuje ramiona. Podobne udało nam się znaleźć w Reserved i HM.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Bluzka to najbardziej uniwersalny element naszej garderoby. W zależności od tego, jakie założymy do niego dodatki, może uczestniczyć w stroju wizytowym, eleganckim lub po prostu codziennym. W jednym z hitowych modeli pokazała się ostatnio fanom Agnieszka Sienkiewicz-Gauer. Podobne modele udało nam się znaleźć w Reserved i HM.

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz chwali się efektami treningów z Anną Lewandowską

Hitowa bluzka Agnieszki Sienkiewicz-Gauer sprawdzi się nie tylko pod marynarkę

W ostatnim czasie mogliśmy zobaczyć Agnieszkę Sienkiewicz-Gauer w interesującej stylizacji. Gwiazda miała na sobie eleganckie spodnie w wyrazistym kolorze w zestawie z bluzką, która idealnie podkreśla figurę. Model taki sprawdzi się zarówno jako dodatek pod marynarkę jak i samodzielny element kreacji. Fani licznie zareagowali na jej strój:

Pani Agnieszka wygląda jak nastolatka
Świetnie się prezentujesz!
Pięknie Pani wygląda
Witam skąd ta piękna stylizacja ? Pozdrawiam
 

Reserved: dzianinowy top w super cenie. Model ten zmysłowo podkreśla ramiona

Postanowiliśmy przejrzeć sklepy w poszukiwaniu modelu podobnego do bluzki, jaką miła na sobie Agnieszka. Udało nam się znaleźć ciekawy model w sklepie Reserved. Jest to bluzka bez rękawów o dopasowanym kroju, wykonana z dzianiny na bazie wiskozy. Zastosowano w niej niską stójkę, a dodatkowo nie posiada rękawów, co uwydatnia ramiona. Cena tego modelu 49,99 zł.

Reserved: dzianinowy top w super cenie. Model ten zmysłowo podkreśla ramionaReserved: dzianinowy top w super cenie. Model ten zmysłowo podkreśla ramiona Reserved

HM: koszulka w prążki z bawełnianego dżerseju podkreśla figurę

Kolejną już propozycję podobną do tej, którą miała na sobie Agnieszka Sienkiewicz-Gauer zauważyliśmy w sklepie HM. Jest to krótka podkreślająca figurę koszulka z bawełnianego dżerseju w prążki. Ma ona wąski krój góry i tył typu racer. Cena tego modelu wynosi aktualnie 19,99 zł.

HM: koszulka w prążki z bawełnianego dżerseju podkreśla figuręHM: koszulka w prążki z bawełnianego dżerseju podkreśla figurę HM

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: