Sylwia Bomba pokazała sześciopak w seksownym bikini. "Początek roku VS dziś. Photoshopa brak"

Sylwia Bomba zyskała popularność dzięki popularnemu telewizyjnemu programowi TTV "Gogglebox. Przed telewizorem". W międzyczasie udało jej się wystąpić w "Tańcu z gwiazdami". Kiedyś Bomba przyznała, że w przeszłości udało jej się sporo schudnąć, ale to, co zrobiła teraz, wprawiło jej fanów w osłupienie.

Więcej o gwiazdach znajdziecie na Gazeta.pl

Sylwia Bomba ma za sobą trudny czas. Gwiazda "Gogglebox. Przed telewizorem" rok temu rozstała się z partnerem, ojcem swojej córki Antosi, ale jak sama przyznała w jednym z postów na Instagramie, każdy dzień uświadcza ją w tym, że podjęła dobrą decyzję. Wiadomo, że rozstanie różnie wpływa na poszczególne osoby. Sylwia Bomba na początku tego roku podjęła wyzwanie i zaczęła mocniej dbać o swoją sylwetkę. Efekty są naprawdę niesamowite! 

Zobacz wideo Kolega powiedział Sylwii Bombie, że jest brzydka. „To mnie ukształtowało"

Sylwia Bomba pokazała sześciopak na brzuchu

Nie od dziś wiadomo, że aby osiągnąć szczupłą, ale jednocześnie wysportowaną sylwetkę należy podejść do tego kompleksowo. Ważna jest zdrowa dieta i aktywność fizyczna. Nie wolno również zapominać o odpowiedniej regeneracji, bo ona także jest kluczowa w osiągnięciu upragnionego celu. Sylwia Bomba jak widać na załączonych zdjęciach, podeszła do tematu bardzo profesjonalnie, bo efekty, które udało jej się osiągnąć w zaledwie kilka miesięcy, są imponujące. 

Długo zastanawiałam się, czy dodać to zdjęcie… wrzucam, bo jak to mówi mój serdeczny kolega: wypracowane, a nie dane. Początek roku VS dziś. Photoshopa brak. Z góry przepraszam wszystkich, których powyższy post zdenerwuje.

- napisała pod zestawieniem dwóch zdjęć. 

 

Fani nie mogą wyjść z podziwu. - "Nie ma drogi na skróty, jest ciężka praca", "Wow, jesteś motywatorką dla wielu kobiet", "To jest dopiero bomba!" - pisali w komentarzach. 

Sylwia Bomba z 'Gogglebox' w modnym płaszczu z sieciówkiSylwia Bomba szczerze o odejściu od męża. "Byłam raniona wiele razy"

Jak ćwiczy Sylwia Bomba? 

Sylwia Bomba w jednym z komentarzy przyznała, że nie tylko zdrowo się odżywia, ale również ćwiczy. Choć konkretnie nie napisała, jakie ćwiczenia wykonuje, to na jej InstaStory pojawiło się nagranie, na którym widać jak wykonuje trening rozciągania. Warto podkreślić, że taki rodzaj aktywności nie tylko pomoże nam z naszą gibkością, ale również może uchronić przed kontuzjami, więc również powinien być elementem planu treningowego. 

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska"Gogglebox". Wczoraj debiutowały nowe pary. Internauci do Bomby: "Pani podziękujemy"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: