Katarzyna Cichopek pokazała swój posiłek. Oto, co znalazło się na jej talerzu. Zaskoczeni?

Kasia Cichopek uchyliła rąbka tajemnicy i podzieliła się na Instagramie zdjęciem jednego ze swoich posiłków. Jest na diecie? Ostatnio fanki oraz fani aktorki zauważyli zmiany w jej wyglądzie. Niektórzy uważają, że wygląda świetnie, inni natomiast, że ostatnio mocno schudła.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Nie tylko Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Te gwiazdy też sporo schudły

Katarzyna Cichopek jest jedną z najpopularniejszych kobiet w polskim show-biznesie. Należy także do tej grupy znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje media społecznościowe. Na Instagramie śledzi ją aktualnie ponad 531 tys. obserwatorek i obserwatorów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Kasia Cichopek pokazała swój posiłek. Co znalazło się na jej talerzu?

Katarzyna Cichopek dla wielu obserwujących ją kobiet jest ogromną inspiracją, a fanki często dopytują ją nie tylko o szczegóły stylizacji, fryzurę, czy makijaż, lecz także sposoby dbania o sylwetkę. Właśnie dlatego, od czasu do czasu aktorka uchyla rąbka tajemnicy swojej codzienności i pokazuje na instagramowym profilu np. swoje treningi lub posiłki. Ostatnio na instagramowej relacji pokazała, co znalazło się na jej talerzu podczas jednego z posiłków. Kasia Cichopek postawiła na sałatkę z krewetkami.

Kasia Cichopek pokazała swój posiłekKasia Cichopek pokazała swój posiłek https://www.instagram.com/katarzynacichopek/

Pod jednym z ostatnich zdjęć opublikowanych przez aktorkę na Instagramie pojawiło się wiele komentarzy. Fanki zauważyły, że w ostatnim czasie aktorka mocno schudła. Jednak jak to zwykle bywa w takich sytuacjach, zdania są podzielone:

Kasiu, jak ty schudłaś! Wyglądasz już na bardzo wychudzoną
Figura petarda
O matko! Jakaś ty chuda! Nie wygląda to dobrze... 
Będę myśleć, co zrobić, żeby mieć taką figurę
Wygląda Pani olśniewająco a sylwetka to istna bomba
Brak słów, żeby napisać jaka jesteś piękna

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: