Randka jak z horroru. Gdy policja przyjechała na miejsce odkryła coś szokującego

Historia, którą opisujemy w tym artykule pojawiła się na TikTokowym profilu "The Fellas Podcast". Mężczyzna przytoczył historię kobiety, która przeżyła randkę jak z serialu "Dexter". Tylko jej intuicja pozwoliła jej przeżyć.

Więcej podobnych historii znajdziecie na Gazeta.pl

Ta sytuacja z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom historii kryminalnych, choć uprzedzamy, że jest naprawdę przerażająca. Pewna dziewczyna przez jakiś czas umawiała się z mężczyzną. Po miesiącu regularnych spotkań postanowiła zaprosić go do domu. Na jego nieszczęście miała świetną intuicję, która uchroniła ją przed tragedią. 

Zobacz wideo Kryminalne (i tragiczne) historie, które natchnęły reżyserów [Popkultura]

Zaprosiła chłopaka do domu, ten chciał ją zamordować 

Na TikToku, słyszymy historię kobiety, która od miesiąca randkowała z pewnym mężczyzną. Wszystko było dobrze i nic nie wskazywało na to, że jej wybranek może być niebezpieczny, dlatego pewnego razu zaprosiła go na drinka do swojego domu. 

Po kilku drinkach poczuła dziwną energię płynącą od partnera. W tym momencie zapaliła jej się już czerwona lampka. Kiedy przyszedł czas na pójście spać, zapytała mężczyznę, czy dla niego to będzie ok, jeśli tej nocy ona będzie spała w swoim łóżku, a on na kanapie w salonie. On odparł, że nie ma z tym żadnego problemu.

Kobieta tuż po tym jak weszła do sypialni, zamknęła drzwi na klucz. Dlaczego to zrobiła? Jak sama przyznała, miała lekką paranoję, a wcześniejsze zachowanie partnera przypieczętowało tę decyzję. Tuż po północy usłyszała, jak ktoś naciska klamkę jej drzwi. Obudziła się i zapytała, czy coś się stało? Przez myśl przeszło jej, że może mężczyzna, który u niej nocował, szukał łazienki. On jednak nie odpowiedział. 

Jego zachowanie ją zaniepokoiło i wezwała policję. 

Gdy policja przyjechała na miejsce odkryła coś szokującego 

Gdy policja weszła do domu, mężczyzny już tam nie było. Funkcjonariusz poszedł do miejsca, w  którym miał spać chłopak z randki i odkryli coś szokującego. Wszystkie meble przykryte były plastikową folią, a na ziemi rozłożone były noże. Gdyby nie intuicja kobiety, która zamknęła drzwi od sypialni na klucz, prawdopodobnie mogłaby już nie żyć. 

Pod nagraniem na TikToku wiele osób wyraziło swoją opinię dotyczącą powyższej historii. Niektórzy uważają, że to nie prawda, inni sądzą, że to rzeczywiście mogło się wydarzyć, gdyż mieli podobną sytuację. 

Przydarzyło mi się coś podobnego, to był najbardziej przerażający czas w moim życiu. Najpiękniejszy mężczyzna okazał się schizofrenikiem. 
Słyszałem, że coś takiego wydarzyło się w moim kraju (Rumunia) w mieście o nazwie Cluj.

- pisali internauci. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: