Zaskakujący filmik z pierwszej komunii. Internauci nie wierzą własnym uszom: "Dużo się zmieniło"

Na TikToku pojawił się ostatnio filmik z pierwszej komunii, który stał się absolutnym hitem. Wszystko za sprawą piosenki, którą zdecydowano się wykonać w kościele. Postwiono bowiem na utwór jednego z zespołów disco polo. Zdania internautów są podzielone. - A jak allelujaaa na ślubie chcą to nie, bo to nie kościelne - czytamy w komentarzach.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo 100 lat sukienek na komunię. Polskie gusta od 1915 roku

TikTok bez wątpienia jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami o przeróżnej tematyce. Znajdziemy tam nie tylko popularne układy taneczne, lecz także trendy, stylizacje, makijaże, triki, porady oraz historie z życia wzięte. Ostatnio furorę zrobił filmik z pierwszej komunii.

Tyle planujemy dawać do koperty na pierwszą komunię w 2022 roku Tyle będziemy dawać do koperty na pierwszą komunię. "Chrześniak dostanie 500 zł"

Filmik z pierwszej komunii hitem na TikToku. "Co to jest za nowa moda o co tu chodzi?"

Pierwszej komunii świętej towarzyszy zwykle podniosła atmosfera, a w kościele śpiewane są charakterystyczne dla tej uroczystości pieśni religijne. W jednej z polskich parafii zdecydowano się jednak na nowoczesny eksperyment i w kościele zaśpiewano piosenkę disco polo zespołu Classic "Ja dla Ciebie Ty dla mnie". Wideo z fragmentem utworu opublikowano na TikToku. W zaledwie dwa dni obejrzane zostało przez ponad milion osób. Zdania internautów na ten temat są jednak podzielone. Jednym się podoba, innym jednak mniej.

Chyba dużo się zmieniło od czasów mojej komunii
Jeszcze z dwa lata i Cypis wjedzie na salony
A jak allelujaaa na ślubie chcą to nie, bo to nie kościelne
Nie wierzę
Nie rozumiem oburzenia ludzi, w końcu coś innego, więc mega
Błagam niech ktoś powie, że ta piosenka jest tylko podłożona pod ten filmik
W czym problem, jeśli wielbisz Boga, to nie ważne w jaki sposób
To jest żart?
No i super, nie zamykajmy się i nie bądźmy konserwatywni

- czytamy w komentarzach.

Panna młoda zdradziła czego żałuje Panna młoda zdradziła, co w dniu ślubu zrobiłaby inaczej. Czego żałuje najbardziej?

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: