Dobre wieści dla Ryb i Panny. Maj to dobry moment na nowy związek

Wiosną wszystko budzi się do życia. Także my mamy więcej energii na szukanie drugiej połówki. Horoskop na maj 2022 roku wskazuje, że łowy będą szczególnie udane dla niektórych znaków zodiaków. Które znaki będą cieszyły się szczególnie dużym powodzeniem? Oczywiście, patrzmy na te przewidywania z przymrużeniem oka!

Strzelec

Dla kobiet spod znaku Strzelca szczególnie korzystna będzie druga połowa maja. Przede wszystkim będą czuły się dobrze same ze sobą. A gdy akceptujemy siebie, czujemy się atrakcyjnie, łatwiej nam też nawiązywać nowe relacje. Gwiazdy mówią, że pary, które poznają się w maju, mają szanse nie tylko na przelotny flirt, lecz także na dłuższą, poważniejszą relację.

Ryby

Dla Ryb maj to czas intensywnych spotkań ze znajomymi. Bliższymi, dalszymi. A to nie żadne odkrycie – im więcej spotykamy się z innymi, tym więcej nowych osób poznajemy. Wśród nich możemy dostrzec drugą połówkę. Pamiętajmy tylko, żeby nie stracić głowy. Lepiej dobrze kogoś poznać, zanim… zdecydujemy się na wspólne mieszkanie.

Lew

Nie ma miesiąca, kiedy Lwice nie cieszyłyby się dużym powodzeniem. Ważne, aby potrafiły odróżnić przelotną znajomość od tej, która rokuje na stały związek. A z tym może być problem. Rada? Warto być otwartym, słuchać, a nie tylko opowiadać o sobie.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl 

Zobacz wideo Jak się dzisiaj kochamy? Rozmowa Agi Kozak z Anną Marią Szutowicz z Y&Lovers

Panna

Panny będą miały wyjątkowo pracowity miesiąc. Dużo pracy, dużo wyjazdów, też służbowych. Podczas jednego z nich istnieje szansa na miłosny zawrót głowy. Ważne, aby nie być skupionym tylko na zawodowych sprawach, a rozglądać się dookoła siebie. Zawsze można poznać kogoś ciekawego!

Koziorożec

Kobieta spod znaku Koziorożca raczej nie spotka w maju miłości życia. Ale na pewno będzie się dobrze bawić. Niesłabnące zainteresowanie jej osobą na pewno będzie zaskakujące, a przy tym bardzo ekscytujące! To czas zabawy, budowania wspomnień i zbierania doświadczeń.

Więcej o: