Nie ma chłopaka, a już wylicza zasady, którymi ma się kierować. "Nazwali mnie psychopatką"

Tiktokera podzieliła się w sieci nagraniem, na którym wylicza zasady, których winien przestrzegać jej przyszły partner. Wymienione przez nią reguły dotyczą przede wszystkim jego aktywności w mediach społecznościowych. - Nazwali mnie prsychopatką - wyznała dziewczyna, której nagranie wywołało w sieci spore kontrowersje.

Więcej podobnych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

TikTokerka działająca pod pseudonimem "thefreakshowcircus" podzieliła się w sieci krótkim nagraniem, na którym zaprezentowała listę zasad, które powinien spełniać jej przyszły partner. Reguły wzbudziły wiele kontrowersji, czego zresztą spodziewała się sama TikTokerka, już na wstępie zaznaczając, że nie muszą podobać się każdemu. - Powiedziałam o tych zasadach moim kolegom, a oni nazwali mnie psychopatką - przyznała ze szczerością, nie poddając się jednak w poszukiwaniu partnera, który stosowałby się do jej wskazówek.

Zobacz wideo

Tych zasad musi przestrzegać jej przyszły chłopak

Jak zaznaczyła, każdy z jej poprzednich partnerów również musiał przestrzegać wymienionych reguł. - Jeśli myślisz sobie: "O mój Boże, nigdy nie mógłbym ich przestrzegać", to w porządku. Ktoś inny będzie to robić - wyznała z otwartością.

Pierwsza z wymienionych przez nią zasad dotyczy byłych partnerek. Jak zaznaczyła, jej chłopak nie powinien być z nimi w kontakcie na Instagramie. - Musisz zablokować każdego, z kim miałeś romantyczną relację. Oczywiście dotyczy to ludzi, z którymi spałeś, ale jeśli się dowiem, że trzymałeś jakąś dziewczynę za rękę i nadal ją śledzisz na Instagramie, to z nami koniec - stwierdziła wprost.

Kobieta i policjant, zdjęcie ilustracyjneRandka jak z horroru. Gdy policja przyjechała na miejsce odkryła coś szokującego

Drugi punkt zakazuje mężczyźnie obserwowania nowych kobiet na Instagramie, trzeci zakazu ich wyszukiwania, czwarty - zakazu "lajkowania" zdjęć innych kobiet, a piąty mówi z kolei o zakazie odpowiadania na ich relacje.

Co więcej, jeśli któraś z obserwowanych przez niego dziewczyn, zamieści na profilu więcej niż jedno zdjęcie w bikini, ten powinien natychmiast przestać ją śledzić.

Film błyskawicznie obiegł media społecznościowe, wzbudzając wśród internautów wiele kontrowersji. Zdecydowana większość z nich krytykowała zasady TikTokerki, wskazując, że te wynikają najprawdopodobniej z jej niskiego poczucia własnej wartości, nad którym powinna jak najprędzej popracować.

Lekarz zapłodnił prawie 100 kobiet własną spermą. 'Byłam zgwałcona 15 razy, bez mojej wiedzy'Lekarz zapłodnił prawie 100 kobiet własną spermą. "Byłam zgwałcona, bez mojej wiedzy"

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina