Najpiękniejsze życzenia na Dzień Mamy 2022. Pełne wdzięczności słowa, które wzruszą do łez

Kiedy jest dzień matki? Ten dzień będziemy świętować już niedługo. To dobra okazja, aby podziękowac swoim rodzicielkom za trud macierzyństwa, troskę i miłość do nas. Warto utwierdzić mamę w przekonaniu, że jest wyjątkowa i życzyć jej tego co najlepsze. Prezentujemy proste życzenia na dzień mamy.

Dzień matki obchodzimy w Polsce 26 maja. W szkołach i przedszkolach z tej okazji odbywają się występy, przedstawienia, a dzieci wręczają swoim mamom laurki i upominki. To ważne święto przede wszystkim dla najmłodszych. W wieku dorosłym nie zawsze mamy możliwość spotkać się z rodzicielką tego właśnie dnia. Warto jednak pamiętać o życzeniach, które można wysłać SMS'em lub drogą internetową. Prezentujemy kilka gotowych życzeń, które ułatwią ci wyrażenie ciepłych uczuć.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Gwiazdy składają życzenia z okazji dwudziestych urodzin TVN24

Krótkie życzenia na dzień mamy, jako rymowane wierszyki

Przyjmij Droga Mamo
od córki twej kwiatki.
Niech świat będzie piękny,
nie tylko w Dzień Matki.

Gdy ktoś chce zamknąć w jednym tylko słowie ogrom uczuć jasnych, do granic ostatka. Niech to imię wypowie, jedno, jedyne, przenajsłodsze - Matka.

Mamusiu jedyna, przyjmij szczere życzenia.
Niech każda godzina szczęściem Cię opromienia.
Niech życie upływa wśród ciągłej radości
przy blasku promiennym - nadziei i miłości.

Życzenia dla mamy na dzień mamy. Mądre sentencje i cytaty

Jest jedna miłość, która nie liczy na wzajemność, nie szczędzi ofiar, płacze, a przebacza, odepchnięta wraca – to miłość macierzyńska. (J. I Kraszewski)
Bo choćby nawet cały świat rzucał w ciebie kamieniami, to jeżeli mama stoi po twojej stronie, nic ci się nie stanie. (J. Moyes)
Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług. (H. Auerbach)
Bóg nie może być wszędzie, dlatego wynalazł matkę. (M. Arnold)

Kiedy jest dzień ojca? To święto wypada niedługo po dniu matki

W maju świętujemy dzień matki, a niedługo później, bo w czerwcu - dzień ojca. Święto nie jest ruchome i każdego roku wypada 23 czerwca. Warto już teraz pomyśleć o upominku i serdecznych życzeniach.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: