Nowa fryzura Katarzyny Skrzyneckiej działa odmładzająco! Uwielbiają ją nie tylko panie po 50-tce

Katarzyna Skrzynecka ma nową fryzurę! Ten wizerunek przypadł do gustu fanom, którzy skomentowali jej metamorfozę na Instagramie. Wybrała krótką, modną fryzurę damską. To hit sezonu, który w dodatku odmładza.

Katarzyna Skrzynecka opublikowała na Instagramie zdjęcie z planu TTBZ. Jurorka tego dnia wyglądała olśniewająco! Fani zwrócili uwagę na jej stylową sukienkę, ale przede wszystkim - nową fryzurę, która całkowicie ją odmieniła. Gwiazda obcięła włosy i wybrała najmodniejszą fryzurę sezonu. Zarówno samo cięcie, jak i ułożenie włosów zrobiły furorę, a fani nie szczędzili komplementów.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Katarzyna Skrzynecka ma nową fryzurę. To cięcie to hit sezonu!

Katarzyna Skrzynecka obcięła włosy. Jej nowa fryzura to Short Bob. Włosy sięgają przed ramiona, są obcięte na prosto, jednak tył jest krótszy niż przód. Pasma są falowane i błyszczące. Dodatkowo, celebrytka zestawiła tą stylizację włosów z grzywką Curtain Bangs, która dodała jej szyku.

 

Katarzyna Skrzynecka ma fryzurę Short Bob. Fani docenili jej nowy wizerunek

Fani Katarzyny Skrzyneckiej uważnie śledzą jej publikacje na Instagramie. Tym razem postanowili skomentować metamorfozę gwiazdy. We wpisach pod zdjęciem opublikowanym przez jurorkę TTBZ dostrzec można było wyłącznie komplementy. Pisali:

P. Kasiu bardzo ładnie pani wygląda... fryzurka
Przepięknie Pani wygląda.. Makijaż?? Fryzura ?? kiecka
Pani Kasiu, świetna fryzura i ekstra kiecka

Trendy 2022. Jakie fryzury damskie są modne w tym roku?

W 2022 roku królują zarówno krótkie, jak i długie fryzury. Hitem jest Short Bob, który wybrała celebrytka, ale popularność zyskuje też np. Bixie, czyli połączenie fryzury Pixie Cut i Bob. Powraca moda z ubiegłego roku na fryzurę Blunt Bob. Na czasie jest nadal też grzywka Curtian Bangs.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: