Britney Spears o stracie ciąży: "Może powinniśmy zaczekać z ogłoszeniem..."

Britney Spears podzieliła się na Instagramie smutną wiadomością. Gwiazda straciła ciążę, o której niedawno poinformowała w social mediach. - To druzgocący czas dla każdego rodzica - czytamy w oświadczeniu. - Dziękuję za podzielenie się tym doświadczeniem i normalizowanie go. Tak wiele z nas doświadczyło tej straty i ważne jest, aby móc o tym porozmawiać - komentują internautki.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo To nie Twoja wina - film stworzony z fragmentów listów kobiet po stracie ciąży

Britney Spears to jedna z najpopularniejszych piosenkarek muzyki pop oraz dance na świecie, która przez wiele osób na całym świecie uznawana jest za ikonę popkultury. Ze względu na ogromne swoje ogromne sukcesy w branży muzycznej, została nazwana "księżniczką popu". Ponadto, już jako jako nastoletnia artystka z największą liczbą sprzedanych albumów (przekroczyła liczbę 100 mln egzemplarzy) i singli w historii, została wpisana do Księgi Rekordów Guinnessa. Prywatnie gwiazda jest mamą dwóch synów, a niedawno poinformowała, że wraz z obecnym partnerem spodziewa się kolejnej pociechy. Niestety teraz podzieliła się smutną wiadomością o stracie ciąży.

Britney Spears poroniła. Na Instagramie opublikowała poruszające oświadczenie

Britney Spears opublikowała na swoim instagramowym profilu wpis, w którym poinformowała swoje fanki oraz swoich fanów o stracie ciąży na wczesnym etapie. - Z największym smutkiem musimy ogłosić, że straciliśmy nasze cudowne dziecko na wczesnym etapie ciąży. To druzgocący czas dla każdego rodzica. Może powinniśmy zaczekać z ogłoszeniem do późniejszego etapu, jednak byliśmy nadmiernie podekscytowani podzieleniem się dobrą wiadomością. Nasza miłość do siebie nawzajem jest naszą siłą. Będziemy kontynuować starania mające na celu powiększenie naszej pięknej rodziny. Jesteśmy wdzięczni za całe wasze wsparcie. Uprzejmie prosimy o prywatność w tym trudnym czasie. Sam i Britney - czytamy w opublikowanym poście.

 

Pod udostępnionym oświadczeniem pojawiło się wiele komentarzy od fanek, fanów, a także znajomych Britney z show-biznesu:

Cała miłość do ciebie
Tak mi przykro z powodu twojej straty siostro. Zawsze jestem dla ciebie. Wysyłam ci mnóstwo miłości
Cała miłość świata do ciebie Brit
Tak mi przykro
Bądźcie silni
Lepiej powiedzieć i być wspieranym, niż trzymać to w tajemnicy i przechodzić przez to samotnie
Nie czuj się źle, że poinformowałaś nas o tym wcześnie! To się zdarza cały czas. Mam nadzieję, że masz wsparcie i masz się dobrze
Dziękuję za podzielenie się tym doświadczeniem i normalizowanie go. Tak wiele z nas doświadczyło tej straty i ważne jest, aby móc o tym porozmawiać

- piszą.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: