Małgorzata Rozenek-Majdan przelewa siódme poty u Lewandowskiej. "Dla mnie to tortury"

Małgorzata Rozenek-Majdan jakiś czas temu po raz pierwszy pojechała na obóz Anny Lewandowskiej do Dojo Stara Wieś. Jak sama przyznała, łatwo nie było, ale ostatecznie wyjechała stamtąd nie tylko zadowolona, ale i dodatkowo zmotywowana, co widać w jej social mediach. Gwiazda regularnie trenuje w warszawskim centrum Lewandowskiej, a efekty pokazuje na Instagramie.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.pl

Małgorzata Rozenek-Majdan już jakiś czas temu połknęła sportowego bakcyla. Gwiazda przyznała, że zanim zdecydowała się pojechać na obóz do Anny Lewandowskiej, delikatnie się do tego przygotowywała w Warszawie. W tym celu porzuciła samochód na rzecz roweru, którym jeździła, jak sama przyznała, dosłownie wszędzie. Sam obóz relacjonowała w social mediach. Z jej relacji dowiedzieliśmy się, że łatwo nie było, ale udało jej się nie tylko przetrwać, ale zmotywowana wróciła do swojego codziennego życia w stolicy. Jak widać, nie były to tylko puste słowa, bo na profilu Rozenek-Majdan regularnie pojawiają się filmiki z jej treningów. 

Małgorzata Rozenek-Majdan trenuje u Anny Lewandowskiej 

Zmotywowana Małgorzata Rozenek-Majdan wróciła do treningów w warszawskim centrum treningowym Anny Lewandowskiej. Jako że trenerka na stałe mieszka za granicą, "Perfekcyjna Pani domu" trenuje pod okiem jednego z jej trenerów, Kuby. Na jej profilu pojawił się filmik z jednego z treningów. Widać, że Małgorzata trenuje, wykorzystując taśmy TRX, gumy oporowe mini band, a także takie przyrządy jak sztangi czy ergometr wioślarski. Wiele z tych ćwiczeń angażuje wiele partii mięśniowych naraz, dzięki czemu efekty treningów możemy zobaczyć naprawdę szybko. Nie da się również ukryć, że sylwetka Rozenek-Majdan znacząco się zmieniła. Gwiazda od wielu lat może pochwalić się szczupłym ciałem, ale teraz na jej brzuchu widać także zarys mięśni. Poza treningiem na siłowni Małgosia chodzi także na zajęcia z pilatesu. Zresztą zobaczcie sami, jak wygląda jej trening. 

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek-Majdan przelewa siódme poty w studiu Anny Lewandowskiej

Fani: "Dla mnie to tortury"

Większość obserwatorów gwiazdy jest zachwycona nie tylko nową sylwetką Rozenek-Majdan, ale również jej samozaparciem i dążeniem do wyznaczonego celu. Niektórzy dziękują jej za motywacje, bo dzięki niej sami zaczęli ćwiczyć. Oczywiście pojawiły się również słowa krytyki. 

Tak się masakrujesz, żeby dobrze wyglądać?
Dla mnie to tortury.

- pisali internauci, jednak zdecydowana większość podziwia gwiazdę. 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: