Znaki zodiaku, które najlepiej całują. Tych pocałunków nie sposób zapomnieć. W czym tkwi sekret?

Niewiele jest rzeczy, które podtrzymują iskry w związku, jak namiętny pocałunek. Choć można znaleźć partnera spod dowolnego znaku zodiaku, ważne jest, by zrozumieć, jak każdy z nich lubi się całować. Zobacz, które znaki zodiaku najlepiej całują.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Aby zostać uznanym za jednego z najlepszych całuśników, potrzeba kilku kluczowych składników: pewności siebie, pasji, doświadczenia i inteligencji emocjonalnej. Okazuje się, że ma to również związek z posiadanym znakiem zodiaku

Zobacz wideo Uchodzisz za osobę kulturalną czy raczej roszczeniową? Prawda może cię zaskoczyć!

Strzelec łączy w sobie dwa żywioły. Całowanie z nim to istna przyjemność

Beztroskie nastawienie sprawia, że Strzelce są jednymi z najlepszych całuśników. W przeciwieństwie do innych znaków, które obawiają się poruszać zbyt szybko lub wydawać się zbyt silne, Strzelec uwielbia żyć chwilą. Nie boją się całować jako pierwsi i z pewnością nie dbają o to, co inni ludzie mogą pomyśleć.

Wodnik obdarowuje drugą osobę wyjątkowo zmysłowymi pocałunkami

Może Wodnik nie ma w sobie tyle luzu, co inne znaki, ale to, czego brakuje mu w popisach, nadrabia zmysłowością. Wodnik może kazać trochę poczekać przed wielkim momentem, gdyż są one znane z powolnego i stałego tempa relacji. Kiedy już wzbudzisz ich zainteresowanie, romantyczny i zmysłowy Wodnik wie, jak wprowadzić nastrój.

Ryby to partnerzy do marzycielskich i romantycznych pocałunków

Ryby to z pewnością najbardziej romantyczny znak zodiaku, co czyni je doskonałymi partnerami do pocałunków. Ich zmienna energia pomaga im wczuć się w niewypowiedziane pragnienia i marzenia partnerów. To sprawia, że są bardzo intuicyjnymi partnerami - zarówno pod względem emocjonalnym, jak i fizycznym. Ryby lubią wszelkie formy dotyku fizycznego w związkach.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: