Odważna suknia ślubna rozpętała burzę w sieci. Przesada? "Niektóre rzeczy lepiej schować"

Jeden z instagramowych profili o tematyce ślubnej podał dalej zdjęcie sukni ślubnej projektu Rue De Seine. Okazuje się, że kreacja wzbudziła wśród internautek skrajne emocje. Według niektórych nie tak powinna wyglądać suknia ślubna. - Bardziej nadaje się do sypialni - napisała jedna z komentujących.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Ślubne wpadki gwiazd

Profile o tematyce ślubnej to jedne z chętniej śledzonych kont przez kobiety w mediach społecznościowych. Obserwują je nie tylko panny młode będące w trakcie przygotowań do swojego ślubu, lecz także inne osoby zainteresowane tą tematyką. Na jednym z takich profili pojawiło się zdjęcie sukni ślubnej, która podzieliła internautki.

Odważna suknia ślubna rozpętała burzę w sieci. "Mogę zobaczyć, co jadła na weselne śniadanie"

Na instagramowym profilu @weddingsunion pojawiło się zdjęcie sukni ślubnej projektu Rue De Seine. Model "Avril" to odważna kreacja o kroju syrenki z głębokim dekoltem na plecach, wykonana z delikatnej koronki. - Niesamowita suknia ślubna autorstwa @ruedeseinebridal <3 Kto chciałby coś takiego na swój wielki dzień? - zapytano. W komentarzach zawrzało:

Przepraszam, ale NIE
Nie, niektóre rzeczy lepiej schować
Mogę zobaczyć, co jadła na weselne śniadanie
Bardziej nadaje się do sypialni, nie w miejsce publiczne. Gdyby miała podszewkę, byłaby piękna. Bez niej to tylko bez klasy i pozbawiona smaku sukienka striptizowa
To okropny pomysł na suknię ślubną!
Nie, nie, nie… pokazuje wszystko. Bardzo niesmaczne

- czytamy.

 

Zupełnie inne zdanie miały natomiast internautki obserwujące oficjalny profil Rue De Seine na Instagramie:

Ideał
Wyszłabym za mąż tylko dla tej sukienki!
Najlepsza sukienka w historii
Zjawiskowa
Nie żałuję tej sukienki. Miała moje serce w 2017 roku, nadal ma 5 lat później
Wymarzona

- pisały pod opublikowanym tam postem ze zdjęciami tej samej sukni ślubnej. 

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: