Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z 1994 roku. Ależ się zmieniła! I te włosy

Małgorzata Kożuchowska udostępniła na instagramowej relacji zdjęcie, które zrobione zostało 28 lat temu na deskach Teatru Dramatycznego. Jak wtedy wyglądała aktorka? Niektórzy mogą być zaskoczeni. Uwagę zwracają przede wszystkim jej długie włosy.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Małgorzata Kożuchowska to jedna z najpopularniejszych aktorek w Polsce, której rozpoznawalność oraz ogromną sympatię zapewniły role w takich produkcjach, jak "Kiler", "Kiler-ów 2-óch", "M jak Miłość" czy "Rodzinka.pl". Aktorka jest również uważana za jedną z najatrakcyjniejszych i najbardziej stylowych kobiet w polskim show-biznesie i jest inspiracją dla wielu swoich fanek. Małgorzata Kożuchowska należy również do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje profile na Instagramie. Konto aktorki śledzi aktualnie ponad milion osób, z którymi ta regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia, a od czasu do czasu także przypomina kadry sprzed lat. 

Małgorzata Kożuchowska pokazała zdjęcie z 1994 roku. Jak wyglądała 28 lat temu?

Ostatnio Małgorzata Kożuchowska przy okazji jednego z wywiadów postanowiła pokazać swoim obserwatorkom oraz obserwatorom zdjęcie zrobione w 1994 roku, na deskach Teatru Dramatycznego. Nie da się ukryć, że 28 lat temu aktorka wyglądała inaczej niż teraz. Zmieniła się przede wszystkim jej fryzura. W 1994 roku Małgorzata Kożuchowska nosiła długie włosy, w kolorze ciemnego blondu. Choć w ostatnim czasie aktorka zapuszcza swoje kosmyki, to bardzo jasnemu blondowi jest wierna od lat.

Jak to wszystko się zaczęło... W cyklu "Mój Dramatyczny" rozmawiam z Wojciechem Majcherkiem. 1994 @teart_dramatyczny

- napisała.

Małgorzata KożuchowskaMałgorzata Kożuchowska https://www.instagram.com/malgorzatakozuchowska_/

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: