Horoskop dzienny 28 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 28 maja. Sobota oznacza spokój, a może tym razem wszechświat ma inne plany? Chcesz wiedzieć, co Cię czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś zaskoczone tym, że nagle wszyscy przypomnieli sobie o Waszym istnieniu. Zamiast zasłużonego wypoczynku czeka Was szereg przysług. Może to już czas wyznaczyć granice? Baran też kiedyś musi regenerować siły. 

Zobacz wideo Oto zaskakujący test opisujący twoją osobowość i twoje relacje z bliskimi

Horoskop dzienny - Byk

Byki będę dziś patrzeć na świat przez różowe okulary. Dobra energia nie opuści Was aż do samego wieczora. To właśnie dziś spełnią się marzenia Byka, dlatego nie bójcie się odważnie patrzeć w przyszłość. Właśnie zaczyna się dla Was bardzo dobry okres, warto to wykorzystać. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zrozumieją dziś, że czas ucieka Wam przez palce. Nie warto trwonić dni na relacje, które nie rokują na przyszłość. Dotyczy to zarówno związków jak i przyjaźni. Jak to sprawdzić? Serce zna odpowiedź, na koniec zawsze warto słuchać głosu intuicji. 

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

 Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś świętować niekwestionowany sukces. W końcu udało Wam się osiągnąć coś, czego nie dokonał wcześniej nikt z Waszego otoczenia. Raki mogą być z siebie dumne, inni mogą tylko nieśmiało podążać Waszym szlakiem. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy zechcą dziś zapomnieć o całym świecie, pewien Rak sprawi, że życzenie Lwa nabierze rumieńców. To będzie bardzo miła sobota, uczucie między Wami jest naprawdę wyjątkowe. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś szukać sprzymierzeńców, warto spojrzeć na świat odrobinę z innej perspektywy. To, co dla nas jest oczywiste, nie musi być dla innych. Koniec końców i tak możemy liczyć tylko na siebie.

Horoskop dzienny - Waga

Wagi całym sercem włączą się dziś w pewien rodzinny projekt, który przyniesie wszystkim wiele radości. Godziny spędzone na świeżym powietrzu w gronie ulubionych osób sprawią, że Wagi pozbędą się negatywnych myśli.    

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony wejdą dziś na wyższy poziom, nagle to, co było stanie się dla Was niewystarczające. Przed Wami nowe wyzwania i całkiem nowe perspektywy. Rozwój i samodoskonalenie sprawia, że stajemy się lepsi.  

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce staną dziś po stronie swoich bliskich. Konflikt, który narastał od kilku miesięcy, dziś znajdzie swoje rozwiązanie i to na Waszą korzyść. Sprawiedliwość zawsze znajdzie drogę. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce będą dziś prowadzić ciekawe rozmowy. Ktoś zaskoczy Was swoim podejściem do życia. Otwartość na drugiego człowieka to klucz do lepszego życia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki czują, że tak dalej być nie może. Wielokrotnie przekraczane granice dziś staną się osią konfliktu. Wodnik nie musi się niczego obawiać, prawda jest po Waszej stronie. Plus macie wielu sprzymierzeńców.

Czakra - co to jest?Czakra - co to jest? Na czym polega oczyszczanie czakr i jakie są ich kolory?

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby otrzymają dziś ważną wiadomość, która bardzo poprawi Wam humor. Szybko okaże się, że sprawa która miała się wydłużyć, właśnie mocno przyspieszy. Teraz już będzie z górki. 

Więcej o: