Marta Manowska pokazała jeden ze swoich posiłków: "Od 3 tygodni jestem weganką"

Marta Manowska przeszła w zeszłym roku sporą metamorfozę, która zaczęła się od wyzwania trwającego 90 dni. Od tamtego momentu dziennikarka na swoim Instagramie pokazuje od czasu do czasu swoje ulubione aktywnośi fizyczne oraz to, co ląduje na jej talerzu. Ostatnio Marta Manowska pokazała swoje śniadanie w trasie. Co znalazło się na jej talerzu?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Te gwiazdy przeszły ogromną metamorfozę i sporo schudły

Marta Manowska to polska dziennikarka i prezenterka telewizyjna, której popularność przyniosło m.in. prowadzenie programu "Sanatorium Miłości", "Rolnik szuka żony" czy "The Voice Senior". Marta Manowska należy do tego grona znanych osób, które aktywnie prowadzą swoje konta na Instagramie. Aktualnie dziennikarkę obserwuje ponad 186 tys. osób, z którymi ta regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia.

Dorota Gardias "Ten tatuaż robi wrażenie". Gardias pokazała go w kobiecej stylizacji

Marta Manowska pokazała swoje śniadanie i zdradziła, na jaki model żywienia przeszła w ostatnim czasie: "Od 3 tygodni jestem weganką"

Marta Manowska swoją metamorfozę rozpoczęła od wyzwania z Ewą Chodakowską, a po 90 dniach pochwaliła się efektami na Instagramie. - Ta przemiana jeszcze potrwa, ale wdzięczna jestem przede wszystkim za nawyki, które nabyłam. Przez ostatnie 90 dni ćwiczyłam 6 dni w tygodniu z jednym dniem przerwy (...). Dziękuje @chodakowskaewa - napisała wówczas pod jednym ze zdjęć. Jednak Marta Manowska wcale na tym nie poprzestała i cały czas dba o regularną aktywność fizyczną oraz zdrową dietę, co czasami pokazuje na swoim profilu. Ostatnio na instagramowej relacji pokazała śniadanie, które zjadła w trasie i jednocześnie zdradziła, że od trzech tygodni jest na diecie wegańskiej. Dziennikarka nie podała jednak powodu wykluczenia ze swojego jadłospisu produktów odzwierzęcych.

Wegańskie śniadanie w Warsie. Jestem w szoku. Pyszne. Tak się jakoś porobiło, że od 3 tygodni jestem weganką. I myślałam, że ciężko będzie w tej podróży. A tu proszę

- napisała.

Marta ManowskaMarta Manowska https://www.instagram.com/martamanowska/

Klaudia Kulawik Pamiętacie finalistkę I edycji "Mam talent"? Dziś jest nie do poznania

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: