Rewolucyjna metoda pielęgnacyjna za 1,20 zł. Działa jak botoks na włosy za 300 zł. Odżywia zniszczone pasma

Stosowanie tego produktu na włosy może wymagać kilku tygodni konsekwentnej kuracji, aby zaobserwować rezultaty. Jest to tani i prosty sposób leczenia włosów, który może być wart wypróbowania. Efektem mogą być odżywione i zdrowe pasma.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Żółtko to żółta kuleczka zawieszona w białku jaja po jego rozbiciu. Jest ono gęsto wypełnione substancjami odżywczymi i białkami, takimi jak biotyna, folian, witamina A i witamina D. Składniki odżywcze naturalnie zawarte w żółtku są tymi samymi, które znajdują się w zdrowych, lśniących włosach. 

Zobacz wideo Jak zapleść włosy bez gumki?

Paulina Sykut Jeżyna Sukienka Sykut-Jeżyny to hit na wiosnę i lato! Kupisz ją za 159,99 zł

Jakie są korzyści ze stosowania żółtka na włosy? Działa jak botoks na włosy

Żółtko jest bogate w witaminy, które mogą sprawić, że włosy będą bardziej odporne na uszkodzenia. Może być ono szczególnie przydatne do nawilżania włosów, które wydają się suche. Żółtko jest superżywnością dla włosów ze względu na unikalną kombinację witamin, które się w nim znajdują. 

Jak i kiedy sadzić pomidory, aby zebrać najlepsze plony? Te metody zapewnią najlepsze owocowanie Jak i kiedy sadzić pomidory? Te metody zapewnią najlepsze owocowanie

Jak stosować żółtko na włosy? Ten sposób jest banalnie prosty

Zastosuj je jako maseczkę do włosów. Aby wykorzystać dobroczynne działanie jajka kurzego na włosy, przygotuj maseczkę na włosy z żółtka kurzego i oliwy z oliwek. Możesz także użyć całego surowego jajka, nie mieszając go z niczym innym. Będzie to głęboko nawilżająca kuracja.

  1. Wymieszaj jajko lub mieszankę jajka i oliwy.
  2. Maseczkę nakładaj na włosy palcami, używając rękawiczek.
  3. Pamiętaj, by nałożyć ją na skórę głowy i końcówki włosów.
  4. Pozostaw maseczkę na włosach na około godzinę.
  5. Następnie spłucz zimną wodą.

Jak pozbyć się mchu z trawnika? Te metody skutecznie i szybko go usunął a twoja murawa stanie się bujna Jak pozbyć się mchu z trawnika? Te metody skutecznie go usuną

Potencjalne ryzyko i skutki uboczne. Czy takie istnieją?

Stosowanie żółtka na włosy jest zabiegiem o dość niskim ryzyku. Istnieje jednak kilka potencjalnych skutków ubocznych. Jeśli masz alergię na jajka, nie stosuj żółtka na głowę, nawet jako środka do stosowania miejscowego.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Jak pomóc Ukrainie? Gazeta.pl łączy siły z PCPM Gazeta.pl łączy siły z PCPM, by wspierać Ukrainę. Sprawdź, jak możesz pomóc

Więcej o: