Krótkie fryzury damskie 2022, które są hitem! Noszą je nawet znane gwiazdy

Chciałabyś wybrać się do fryzjera i coś zmienić w swoim wyglądzie? Jeżeli zastanawiasz się jakie krótkie fryzury damskie 2022 roku są hitem, rozwiejemy twoje wątpliwości. Te propozycje noszą nawet znane gwiazdy.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Przed wizytą u fryzjera bardzo często szukamy inspiracji w Internecie. Postanowiliśmy ułatwić kobietom to zadanie i przedstawić najpopularniejsze propozycje fryzur 2022 roku. Noszą je nawet znane polskie gwiazdy.

Zobacz wideo Katarzyna Figura "będzie się starzeć z godnością"? "Ciężko jest uzyskać siwe włosy"

Krótkie fryzury damskie 2022, które są hitem! Dorota Gardias ma jedną z nich

Jeżeli w 2022 roku zastanawiamy się, na jaką krótką fryzurę postawić wybierzmy pixie cut. Ten rodzaj cięcia wyjątkowo komponuje się z grzywką. Najlepiej prezentować się będzie asymetryczna, układana na bok i lekko niesforna. Już od wielu lat na ten rodzaj cięcia stawia Dorota Gardias. Bez wątpienia optycznie wyszczupla ono jej twarz i podkreśla rysy.

 

Julia Kamińska i jej nowa fryzura, czyli hitowy blunt bob

Blunt bob to prawdziwy i niegasnący hit wśród krótkich fryzur. Nic więc dziwnego, że większość kobiet decyduje się na nią w wiosennym sezonie. Nosi ją nawet Julia Kamińska. Obcięcie to nie wymaga wyjątkowej precyzji i polega na ścięciu włosów na prosto, najlepiej nieco wyżej, niż biegnie linia ramion. Włosy na pierwszy rzut oka niedbale ścięte na prosto, mają wyjątkową cechę. Są nieregularne i tworzą warstwy, które nadają fryzurze charakteru. Ta stylizacja włosów jest najlepsza dla kobiet o cienkich i słabych pasmach.

 

Short bob to nowa fryzura Katarzyny Skrzyneckiej. To cięcie jest idealne dla dojrzałych kobiet

Katarzyna Skrzynecka zmieniła swoją fryzurę i postawiła na to short boba. W tym cięciu włosy sięgają przed ramiona, są obcięte na prosto, jednak tył jest krótszy niż przód. Pasma są falowane i błyszczące. Dodatkowo celebrytka zestawiła je razem z grzywką Curtain Bangs, która dodała jej szyku i odejmuje lat.

 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: