Magda Gessler pokazała zdjęcie z córką sprzed lat. Jak wyglądała? Fani "jaka młoda"

Magda Gessler ponownie zabrała fanów w małą podróż w czasie i podzieliła się na Instagramie zdjęciem sprzed lat, na którym możemy ją zauważyć z Larą Gessler. Pod fotografią posypały się komplementy od obserwujących, których rozczulił widok znanej restauratorki z córką.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Lara Gessler jest w ciąży! Pokazała urocze wideo

Magda Gessler lubi dzielić się z fanami na Instagramie zdjęciami sprzed lat. Tym razem zaprezentowała fotografię, na którym możemy podziwiać ją z córką Larą. Obserwujących rozczulił nie tylko widok matki z córką, ale również opis, jaki restauratorka umieściła pod zdjęciem. 

Magda Gessler na zdjęciu sprzed lat. Można ją zobaczyć na nim ze znaną córką

Lara jest owocem małżeństwa Magdy i Piotra Gesslera. Odziedziczyła po mamie kulinarną pasję i mimo iż studiowała początkowo socjologię, to postanowiła zostać cukiernikiem. Magda Gessler umieściła w mediach społecznościowych zdjęcie, które opatrzyła podpisem:

My … to nieprawdopodobne … jak z dziewczynki rozkwitła taka cudowna mama .., piękność i sama mądrość
 

Fani są zachwyceni fotografią Magdy Gessler

33-latka jest już mamą Neny, a wkrótce na świecie powita kolejne dziecko. Wpis Magdy Gessler szczególnie rozczulił zatem fanów. Pod fotografią pojawiło się wiele komplementów dla obu kobiet: 

Ta piękność i mądrość wzięła się od wzorca, którym byłaś Ty jej mama. Przy takiej mamie czuć spokój, miłość, bezpieczeństwo i przyjaźń 
Pani córka jest ogromnie inspirująca, a przy tym niesamowicie skromna
Mieć taką wspierającą Mamę jak Ty Magdalenko, to prawdziwe szczęście
To też jest Twoja zasługa!!!
Piękna Mama to i piękna córka
To wszystko po mamie
Czerpała garściami z rodziców
Pani Magda Gessler, jaka młoda!

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: