Najdziwniejsze imiona dzieci gwiazd. Oni naprawdę dali im tak na imię

Imię to jeden z elementów, który składa się na nasze pierwsze wrażenie. Wielu rodziców głowi się miesiącami, by wybrać to idealne. Są jednak rodzice, którzy postawili sobie za cel wybrać jak najbardziej nietypowe imię dla swojej pociechy. Wśród nich jest oczywiście wiele gwiazd. W niektóre wybory aż trudno uwierzyć.

Więcej podobnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Rodzice opowiadają, jak wybierali imię dla dziecka

TikTok jest obecnie jedną z najpopularniejszych platform internetowych na świecie, gdzie użytkowniczki oraz użytkownicy dzielą się krótkimi filmikami, w których poruszają przeróżne tematy. Znajdziemy tam nie tylko popularne (zwłaszcza wśród nastoletnich użytkowników) układy taneczne, lecz także trendy, makijaże, porady oraz ciekawostki z życia wzięte.

Żyje za 30 złotych miesięcznie. W ciągu 5 lat uzbierała pieniądze na zakup mieszkania Żyje za 30 złotych miesięcznie. Dzięki temu może kupić wymarzone mieszkanie

Najdziwniejsze imiona dzieci gwiazd. "Jak Elon Musk w ogóle mówi to imię dziecka?!"

Wybór imienia dla dziecka to często niełatwa decyzja. Nic jednak dziwnego, gdyż dane imię będzie towarzyszyło mu przez całe życie. Co ciekawe, jak wynika z badań przeprowadzonych przez psycholożki Krystynę Doroszewicz z Wyższej Szkoły Psychologii Społecznej i Ewę Stanisławiak z Wyższej Szkoły Finansów i Zarządzania w Warszawie, nadawanie konkretnych imion ma większe znaczenie, niż mogłoby się wydawać. Rodzice zwykle chcą dobrze dla swojego dziecka pragnąc, by te swoim imieniem wyróżniało się na tle innych. W Polsce są to spolszczone odpowiedniki zagranicznych imion, natomiast gwiazdy zagranicą sięgają po jeszcze bardziej wymyślne opcje. Niestety efekt jest bardzo często odwrotny do zamierzonego. Jeden z użytkowników na TikToku postanowił w kilku postach przedstawić najdziwniejsze imiona dzieci gwiazd. Jego filmiki obejrzały miliony osób z całego świata.

Oto przykładowe imiona, które znalazły się w jego zestawieniu:

  • North i Chicago,
  • Tennessee,
  • Poppy Honey i Petal Blossom Rainbow,
  • Blanket,
  • X AE A-12,
  • Blue Ivy, Rumi i Sir,
  • Dusty,
  • Pilot Inspektor,
  • Bear,
  • Moxie CrimeFighter.

Znaczenie imion to coś, na co wiele osób zwraca uwagę, wybierając imię dla dziecka Czarna lista imion. Rodzice: Mam wstręt do imienia Klaudia. A niby zwykłe imię

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: