Katarzyna Skrzynecka już tak nie wygląda. Fryzura gwiazdy to strzał w dziesiątkę! "Coraz piękniejsza"

Katarzyna Skrzynecka od lat wierna jest blond pasmom. Ostatnio jednak zdecydowała się na znaczącą zmianę i wybór jednej z najmodniejszych fryzur 2022. Zobacz, jak jurorka "Twoja twarz brzmi znajomo" cięciem odjęła sobie lat i dodała wdzięku.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Fryzury i odpowiednio dopasowane cięcia potrafią wiele zdziałać. Włosy to atrybut każdej kobiety. Katarzyna Skrzynecka przez lata dokonywała lekkich modyfikacji fryzury, ale tak dobrze dobranej chyba jeszcze nie miała. Fani są zachwyceni wyglądem gwiazdy, której odmieniony wizerunek można podziwiać na jej profilu na Instagramie.

Zobacz wideo Katarzyna Skrzynecka o swojej diecie. "To był rodzaj wegańskiego detoksu"

Fryzura Katarzyny Skrzyneckiej to jedno z najmodniejszych cięć 2022. Dodaje niesamowitego uroku i odejmuje lat!

Ostatnio Katarzyna Skrzynecka na swoim profilu na Instagramie pochwaliła się odświeżonym cięciem i kolorem. Gwiazda dalej pozostaje wierna blond pasmom, jednak postanowiła zmienić cięcie. Teraz Skrzynecka jest zwolenniczką falowanych pasm, które zdecydowanie dodają jej wdzięku, klasy, ale również odejmują lat. Długość włosów sięga ramion i są obcięte na prosto. Gwiazda zmieniła również grzywkę i wybrała najmodniejszy rodzaj, czyli tzw. curtain bangs. 

 

Metamorfoza gwiazdy zachwyciła fanów. Pojawiło się wiele komentarzy

Osoby śledzące profil Katarzyny Skrzyneckiej od razu zauważyli zmianę w wyglądzie gwiazdy. Jej profil na Instagramie śledzi prawie 200 tysięcy osób. Nowa fryzura Skrzyneckiej zachwyciła i dała powód do wielu pozytywnych komentarzy, oto niektóre z nich:

Pięknie Pani w tym kolorze
Pani Kasiu, promienieje Pani
Z dnia na dzień coraz piękniejsza
Piękna i super włosy

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl,kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: