Horoskop dzienny 29 maja [Baran, Byk, Bliźnięta, Rak, Lew, Panna, Waga, Skorpion, Strzelec, Koziorożec, Wodnik, Ryby]

Horoskop dzienny 29 maja. Niedziela może być miłym dniem pełnym rodzinnych spotkań, ale niektórym zdarza się też nadrabiać zaległości. Chcesz wiedzieć, co Cię czeka? Sprawdź, co mówi Twój horoskop.

Horoskop dzienny - Baran 

Barany będą dziś wypoczywać, po aktywnej sobocie czas odpiąć wrotki i zapomnieć o całym świecie. Wieczorem czeka Was miła niespodzianka, ktoś odezwie się do Was po latach milczenia. Jednak w jednej chwili rozłąka przestanie mieć jakiekolwiek znaczenie.

Zobacz wideo Skąd się wzięliśmy? Czy jesteśmy sami? Webb rusza szukać odpowiedzi

Horoskop dzienny - Byk

Byki będą dziś szykować się do ważnego spotkania, pierwsze wrażenie może rzutować na późniejsze stosunki, dlatego warto się postarać. Później nie da się już cofnąć czasu, Byk musi stanąć na wysokości zadania. 

Horoskop dzienny - Bliźnięta

Bliźnięta zrozumieją dziś, że niektórych spraw nie da się przyspieszyć, musicie zaufać, że wszechświat ma dla Was jeszcze  wiele pozytywnych niespodzianek. To będzie bardzo ważna niedziela. 

Tajemnicza linia Słońca na dłoni. Co oznacza? Mają ją wyjątkowe osobyWróżenie z dłoni - poznaj nazwy i znaczenie poszczególnych linii

Horoskop dzienny - Rak

Raki będą dziś liczyć pieniądze, do wymarzonego celu jeszcze trochę Wam brakuje. Koniec końców uda się zrealizować odważny plan o którym Rak tak bardzo marzy. Już niedługo Wasze założenia nabiorą realnych kształtów. 

Horoskop dzienny - Lew

Lwy będą dziś od rana szykować się do rodzinnego spotkania, które może potoczyć się bardzo różnie. To od Was i Waszej energii zależy, czy goście będą czuli się mile widziani. Warto o tym pamiętać, czasami uśmiech i dobre słowo wystarczy. 

Horoskop dzienny - Panna

Panny będą dziś rozpamiętywać przeszłość, ale tylko do południa. Później wesoły Rak wyciągnie Was z domu na długi spacer, kto wie być może właśnie tutaj powinniście ulokować uczucie. Przyjaźń to dobra baza pod związek.

Horoskop dzienny - Waga 

Wagi będą dziś leniuchować, ale po południu z niedzielnego odpoczynku wyrwie Was telefon od kogoś, kto poprosi Was o przysługę. Wagi zdecydują się pomóc, na miejscu okaże się, że dobrych dusz jest więcej i razem uda Wam się pokonać trudności. 

Horoskop dzienny - Skorpion

Skorpiony zdobędą się dziś na miły gest wobec kogoś, kto nie zawsze był wobec Was fair. Takie podejście zjednuje Wam ludzi, ale należy też bardzo uważać, niektórzy będą chcieli to wykorzystać. 

Horoskop dzienny - Strzelec

Strzelce mają dziś małe urwanie głowy, ktoś ewidentne miga się od swoich obowiązków. Warto wyjaśnić sprawę zanim będzie za późno. Podział powinien być sprawiedliwy. 

Horoskop dzienny - Koziorożec

Koziorożce zechcą dziś poważnie porozmawiać z partnerem. Jeden temat nadal wymaga wyjaśnienia, koniec końców to rozmowa jest podstawą każdego związku i bez niej  nie ma porozumienia. 

Horoskop dzienny - Wodnik

Wodniki czeka dziś zmiana otoczenia, kontekst może być bardzo różny, ale jedno jest pewne, w nowym miejscu poczujecie się, jak ryba w wodzie. 

Chińskie ciasteczko - jak je przyrządzić?Chińskie ciasteczko - skąd się wzięła ta tradycja? [przepis, teksty, WIDEO]

Horoskop dzienny - Ryby 

Ryby jak zawsze są na wygranej pozycji, ktoś będzie musiał zejść Wam z drogi. Na pozór delikatna Ryba potrafi dobrze zamieszać, przeciwnicy Ryb często żałują, że mają właśnie ją po drugiej stronie. 

Więcej o: