Victoria Beckham mówi, że chudość wyszła z mody. "Współczesne kobiety chcą mieć piersi i tyłek"

Victoria Beckham słynie ze swojej bardzo szczupłej sylwetki, ale w ostatnim wywiadzie przyznała, że takie kształty wyszły już z mody, a chudość jest passe. Do takich przemyśleń skłonił ją pobyt na Florydzie, gdzie kobiety w każdym rozmiarze chodzą dumnie w bikini po tamtejszych plażach.

Więcej o gwiazdach przeczytacie na Gazeta.

Victoria Beckham od lat jest na drakońskiej diecie, dzięki której może pochwalić się naprawdę szczupłą sylwetką. Przypomnijmy, że kiedy gwiazda wchodziła do show-biznesu, rozmiar 0 był najbardziej pożądanym. Modelki i celebryci promowali swoje szczupłe ciała w czasopismach i telewizji. Jednak na przestrzeni lat wiele się zmieniło. Coraz częściej mówiło się o tzw. ciałopozytywności, czyli promowaniu normalnych ciał, a nie tylko tych najchudszych. Teraz w najnowszym wywiadzie Victoria Beckham mówi o tym, jak chcą wyglądać współczesne kobiety

Zobacz wideo Victoria Beckham pokazała, w jakiej sukni zaprezentowała się na ślubie syna

Victoria Beckham twierdzi, że chudość wyszła już z mody

Niektórych słowa Victorii Beckham mogą zdziwić, ale są one poparte jej obserwacjami, kiedy to gwiazda mieszkała na Florydzie. 48-latka na samym wstępie wywiadu dla magazynu "Grazia" powiedziała tak: - "To staromodna postawa, chcieć być naprawdę szczupłym. Współczesne kobiety chcą wyglądać zdrowo i kształtnie. Chcą mieć piersi i tyłek" - przyznała. 

Projektantka sporo czasu spędziła podczas pandemii właśnie w Miami, gdzie uświadomiła sobie jak "naprawdę wyglądają kobiety i jak chcą wyglądać". 

W Miami jest wiele naprawdę krągłych kobiet i one są z tego dumne. Chodzą po plaży w Miami w skąpych strojach i wyglądają fantastycznie. Eksponują swoje ciała z taką pewnością siebie. Uważam, że zarówno ich postawa, jak i styl są naprawdę wyzwalające.

- mówiła Beckham. 

Victoria Beckham pokazuje córce "kobiety, które celebrują swoje kształty"

Gwiazda przyznała, że cieszy się, że może swojej 11-letniej córce Harper pokazać kobiety, które celebrują swoje kształty i cieszą się z tego, jak wyglądają. Victoria Beckham podkreśliła, że nie chodzi o to, by być w określonym rozmiarze, a by wiedzieć, kim się jest i być szczęśliwym w swojej skórze.

Nie chodzi o bycie w określonym rozmiarze. Chodzi o to, by wiedzieć, kim się jest i być szczęśliwym w swojej skórze. Odnalazłam równowagę między chęcią dobrej zabawy a dyscypliną w kwestii zdrowego odżywiania i ćwiczeń. Kiedy jesteś młodszy, walczysz z tą równowagą, ale będąc starszym, dotarłam do miejsca, w którym wiem, jak ta równowaga wygląda. Po prostu wiem, co się u mnie sprawdza.

- wyznała Victoria. 

Victoria Beckham do tej pory w swoich projektach nie uwzględniała kobiet w większym rozmiarze. Teraz postanowiła wypuścić specjalną linię dla wszystkich tych, które mają krągłości. 

Każda kobieta chce ładnego, krągłego tyłka, prawda? Im jesteś bardziej krągła, tym lepiej będą na tobie wyglądały moje sukienki VB Body.

- podsumowała. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: