Ola Żebrowska nieźle się zdziwiła: "Co to jest?". Pokazała, co znalazła w plecaku syna

Aleksandra Żebrowska postanowiła pokazać na Instagramie swoje znalezisko. Otóż ze szkolnego plecaka swojego syna wyciągnęła coś, czego raczej się nie spodziewała się tam znaleźć. Przytoczyła także ich krótką rozmowę. Hit! Kto miał podobne doświadczenia?

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Dzieci gwiazd na Instagramie. Urocze zdjęcia i filmiki

Aleksandra Żebrowska aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie. Aktualnie obserwuje ją ponad 259 tys. internautek oraz internautów, z którymi dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia. Żona Michała Żebrowskiego nieustannie zyskuje sympatię coraz większej liczby osób w sieci, szczególnie tych, które w mediach społecznościowych szukają szczerości, naturalności, luzu i poczucia humoru. Ola Żebrowska z dużą dozą dystansu na swoim profilu porusza także wiele tematów, które bliskie są kobietom (w tym mamom) i pokazuje prawdziwe kadry z życia wzięte, które potrafią rozbawić internautki oraz internautów do łez. 

Aleksandra Żebrowska pokazała, co znalazła w plecaku syna: "A sorry mamo"

Ola Żebrowska postanowiła podzielić się ze swoimi obserwatorkami oraz obserwatorami na Instagramie tym, co znalazła ostatnio w szkolnym plecaku swojego syna. Okazuje się, że od ponad miesiąca nosił w nim jajko, z którego miał zrobić w domu pisankę na święta wielkanocne. Na instagramowej relacji udostępniła zdjęcia i zacytowała krótką rozmowę z synem.

#znalezionewplecakudrugoklasisty #wmaju -...Co to jest? - A sorry mamo, pisanka. Mieliśmy dokończyć w domu

- napisała Ola Żebrowska na udostępnionej relacji. - Szkoda, że ugotowana na twardo - dodała.

Aleksandra Żebrowska pokazała, co znalazła w plecaku synaAleksandra Żebrowska pokazała, co znalazła w plecaku syna https://www.instagram.com/olazebrowska/

Wasze historie są dla nas ważne. Czekamy na listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: