Jak pozbyć się wągrów? Parówka to tani i domowy sposób, aby zniknęły na długo

Wiemy, jak usunąć wągry z nosa domowym sposobem. Niezastąpiona może okazać się parówka, która skutecznie oczyszcza skórę. Wiemy, jak przygotować ją w domu, aby pomogła uporać się z tym problemem. Kosztuje grosze i pomaga pozbyć się wągrów na długo.
  1. Wągry, to często spotykane zmiany skórne, które mogą występować w wariancie ciemnym, lub jasnym. Zaburzają wygląd, ale i kondycję skóry, przede wszystkim na twarzy. Ich przyczyny są różne, ale aby nie dopuścić do ich pojawienia się, konieczna jest bardzo dokładna i regularna pielęgnacja skóry twarzy. Jeśli już się pojawią - możesz szybko się ich pozbyć. Znamy domowy sposób, który jest bardzo tani i skuteczny. To parówka, którą przygotujesz samodzielnie z dodatkiem ziół.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak pielęgnować dłonie i paznokcie zimą?

Jak usunąć wągry z nosa? Przede wszystkim, nie pogarszaj sytuacji

Kiedy wągry już się pojawią, najgorszą rzeczą, którą możesz zrobić będzie dotykanie ich i próbowanie się ich pozbyć przy użyciu rąk, lub tępych narzędzi. Te niepozorne kropeczki znikną tylko wtedy, jeśli poddasz je dokładnej pielęgnacji. Wówczas nie tylko znikną, ale i jest szansa, że nie powrócą w przyszłości. Kiedy zobaczysz pierwsze oznaki, na początek dokładnie nawilż skórę.

Jak pozbyć się wągrów domowymi sposobami? Najpierw przygotuj skórę do "zabiegu"

Na początek dokładnie przemyj skórę twarzy. Nie zapominaj o zagłębieniach w okolicach nosa, a także okolicy wokół oczu. Twarz może być po tonizacji, jednak nie powinna być zbyt sucha. Nie wskazane jest pod żadnym pozorem używanie przed zabiegiem pozbywania się wągrów, smarowanie twarzy kremami, które mogą zapchać pory i zapobiec skutecznemu działaniu domowej parówki.

Parówka na wągry - niezawodny, naturalny sposób z użyciem ziół

Najlepsze dla naszej cery, na której pojawiły się wągry jest parówka. Chodzi oczywiście, o "kąpiel" w parze wodnej z dodatkiem odpowiednich składników. Oczyszczoną twarz pochyl nad gorącą wodą, uprzednio przygotowaną np. w misce, lub zakorkowanej umywalce. W wodzie umieść suszony nagietek, melisę i miętę, które działają antybakteryjnie. Głowę przykryj ręcznikiem i spokojnie oddychaj przez około 15 minut. Po zabiegu opłucz twarz chłodną wodą. Zabieg powtarzaj minimum raz w tygodniu.

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: