O tych spodniach niedawno nikt nie pamiętał. Teraz kochają je wszyscy! Nosi je nawet Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek w swoim ostatnio dodanym wpisie na Instagramie pokazała się w ciekawej stylizacji. Główną uwagę przykuły jej spodnie. Fani komentują "wyglądasz cudownie, uwielbiam twój styl". Podobne modele znaleźliśmy w sklepach Zara i ASOS.

Interesujesz się modą? Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Typowe dzwony pochodzą z lat 60. i 70., kiedy to z pokazów mody high-fashion przeniknęły do naszych szaf. Wtedy nosili je hippisi, lecz dziś wróciły ponownie. Od jakiegoś czasu możemy bez problemu zobaczyć je na ulicach miast i nosi je nawet Katarzyna Cichopek.

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek mówi o makijażu na planie "M jak miłość"

O tych spodniach niedawno nikt nie pamiętał. Teraz kochają wszyscy! Nosi je nawet Cichopek

Katarzyna Cichopek pochwaliła się fanom swoją najnowszą stylizacją. Miała na sobie stylowe jeszcze niedawno zapomniane spodnie dzwony. Interesujący jest także ich kolor cytrynowy. Taki fason zdecydowanie pasuje do każdej figury. Fani komentują jej zdjęcie:

Wyglądasz cudownie, uwielbiam twój styl
Super stylizacja
Piękny styl
Skąd takie piękne ciuszki?
 

ASOS: żółte jeansy z szerokimi nogawkami. Podobny model miała na sobie Cichopek

W sklepie ASOS udało nam się znaleźć spodnie podobne do modelu, który miała na sobie Katarzyna Cichopek. Model ten jest marki COLLUSION i ma wysoki stan. Dodatkowo zastosowano w nich szlufki na pasek, rozporek na suwak, pięć kieszeni i szerokie nogawki. Cena tego modelu została obniżona i wynosi 79,00 zł.

ASOS: żółte jeansy z szerokimi nogawkami. Podobny model miała na sobie CichopekASOS: żółte jeansy z szerokimi nogawkami. Podobny model miała na sobie Cichopek ASOS

Zara: jeansy z luźną nogawką. Ten model podkreśla talię

Kolejny model spodni udało nam się zauważyć w sklepie Zara. To, co je wyróżnia to dopasowany krój, luźna nogawka i wysoki stan. Zastosowano w nich elastyczną tkaninę. Dodatkowo naszyte kieszenie z tyłu, nieobrębione mankiety nogawek i zapięcie na suwak i guzik z przodu. Cena tego modelu to 139,00 zł.

Zara: jeansy z luźną nogawką. Ten model podkreśla talięZara: jeansy z luźną nogawką. Ten model podkreśla talię Zara

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: