Małgorzata Rozenek zaskoczyła nowymi zdjęciami. Fanki: "Te ćwiczenia i dieta odmładzają"

Małgorzata Rozenek-Majdan podzieliła się na instagramie kilkoma nowymi zdjęciami. Zapozowała na nich w sukience odsłaniającej ramiona i nogi. Widać efekty ciężkich treningów? Fanki nie mają wątpliwości. - Wyglądasz coraz piękniej! - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek o obozie Anny Lewandowskiej

Małgorzata Rozenek-Majdan należy do tego grona znanych osób, które są bardzo aktywne na Instagramie. Profil gwiazdy obserwuje aktualnie ponad ponad 1,4 mln osób, z którymi ta regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Jakiś czas temu Małgosia wzięła udział w obozie Ani Lewandowskiej, a po powrocie na swoim profilu chętnie pokazuje również swoje regularne treningi. Nie da się ukryć, że Małgorzata Rozenek jest ogromną inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet, które regularnie dopytują m.in. o szczegóły jej stylizacji, makijaż oraz fryzurę. 

Małgorzata Rozenek-Majdan zrobiła furorę nowymi zdjęciami. "Wyglądasz coraz piękniej!"

Ostatnio Małgorzata Rozenek opublikowała kilka zdjęć, na których zapozowała w białej sukience swojej marki odzieżowej. Odsłaniająca ramiona oraz nogi kreacja podkreśliła zgrabną figurę gwiazdy.

Co za piękny dzień #enjoy

- napisała Małgorzata Rozenek. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy od internautek oraz internautów zachwyconych jej wyglądem:

Wyglądasz coraz piękniej! Te ćwiczenia i dieta odmładzają! Jestem pełna podziwu! Trzeba brać przykład z tak ambitnych kobiet!
Najpiękniejsza kobieta świata
Piękna stylizacja! Bardzo ładnie Pani w kucyku
Wow, boskaaaaa
Co za piękna kobieta...
W dobrej formie
Wygląda pani obłędnie, rewelacja mega ;)

- piszą.

 

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: