Zrezygnowała z noszenia biustonosza. Teraz mierzy się z krytyką. "Są za duże"

Casee Breim z Australii jakiś czas temu zrezygnowała z noszenia biustonosza. Jej decyzja spotkała się jednak z ogromną krytyką. - Twoje piersi są za duże, by rezygnować ze stanika - przeczytała w jednej z wiadomości.

Więcej ciekawych tematów na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko przy częstym używaniu drukarki?

Chodzenie bez biustonasza ma tyle samo zwolenniczek, co przeciwniczek. Niektóre kobiety rezygnują z niego przy każdej możliwej okazji, z kolei inne nie wyobrażają sobie funkcjonowania bez niego.

Nie jest tajemnicą, że kwestia ta wzbudza spore kontrowersje. Wielu osobom nie odpowiada to, że niektóre kobiety rezygnują z noszenia tej części garderoby. Przypomina o tym przypadek Casee Breim.

Postawiła na wygodę

Casee Breim to popularna tiktokerka z Australii, której profil śledzi blisko 300 tysięcy osób. Jakiś czas temu kobieta zrezygnowała z noszenia biustonosza. O swojej decyzji Casee poinformowała w mediach społecznościowych. Jak zdradza, postawiła na wygodę i teraz czuje się zdecydowanie lepiej niż wcześniej. 

"Obwisną ci piersi"

Jej wyznanie spotkało się jednak z ogromną krytyką. Niedawno kobieta nagrała filmik, na którym pokazała niektóre z wiadomości, które otrzymała w ostatnim czasie.

Obwisną ci piersi, jeżeli nie będziesz nosiła biustonosza.
W miejscach publicznych powinnaś nosić biustonosz.
Twoje piersi są za duże, by rezygnować ze stanika

- pisali internauci. Casee podkreśla jednak, że nie zamierza przejmować się tego typu opiniami. Obecnie najważniejsze są dla niej jej komfort oraz samopoczucie. 

 

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl lub edziecko@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

Więcej o: