Panna młoda zdębiała gdy zobaczyła sukienkę mamy. "Nie zgodziłabym się na to"

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu dla wielu osób. Przygotowania czasem trwają miesiącami. Panny młode z wielką starannością wybierają swoją kreację. W tym dniu chcą wyglądać najpiękniej. Pewna TikTokerka podzieliła się historią swojej sukni ślubnej i sukienki swojej mamy.

Więcej podobnych tematów znajdziecie na Gazeta.pl

Wybór sukni ślubnej dla przyszłej panny młodej jest niezwykle ważny.  Bez względu na to, na jaki model postawi, chce się czuć pięknie. Niektóre kobiety w tym ważnym dla nich dniu stawiają na bogato zdobione kreacje, inne wybierają minimalizm. Tak też było w przypadku Jane Lu, popularnej TikTokerki, która zdecydowała się na niezwykle lekką i prostą suknię ślubną. Tuż przed ceremonią postanowiła sprawdzić jaką kreację będzie miała jej mama. Jak wielkie było jej zdziwienie, gdy zobaczyła jej stylizację. 

Zobacz wideo Sprawdzamy trik z TikToka na aplikację korektora

Mama panny młodej założyła białą suknię na jej wesele 

Na nagraniu, które kobieta opublikowała na TikToku widzimy ją podczas przygotowań do ślubu i wesela. Kobieta pokazała fanom swoją kreację, a następnie postanowiła sprawdzić, co kryje się w pokrowcu obok. Wisiała tam suknia jej mamy. Tuż po otwarciu przyszła panna młoda zdębiała, gdy zobaczyła, co się tam kryje. Okazuje się, że jej mama postawiła na białą suknię. 

W dalszej części filmiku widzimy kilka zdjęć z uroczystości. Jane Lu śmiała się, że jej mama miała bardziej ślubną suknię od niej. Nie da się ukryć, że kreacja mamy panny młodej była dość nietypowa i rzeczywiście wyglądała trochę jak suknia ślubna. 

Poirytowani fani wyrazili swoje zdanie 

Mówi się, że w dniu ślubu kolor biały przeznaczony jest wyłącznie dla panny młodej. Oczywiście, są od tego odstępstwa np. kiedy państwo młodzi określają dress code. Jeśli zażyczą sobie, by ich goście w tym dniu postawili na białe stylizacje, powinniśmy się do tego zastosować. Sądząc jednak po reakcji TikTokerki podczas jej wesela ta zasada nie obowiązywała. Choć kobieta się z tego śmiała, jej fani wyrazili swoje poirytowanie. 

Kazałabym jej wyjść i kupić nową. 
W życiu bym się na to nie zgodziła.
Gdyby moja mama tak zrobiła, nie wpuściłabym jej na wesele.

- pisali. 

A wy jak byście się zachowali w takiej sytuacji?

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: