Trwało wesele i nagle panna młoda zaczęła tańczyć. "Ja to bym zrezygnowała z roli druhny"

Każda para młoda chce, by ich ślub pozostał w pamięci gości na długo. Pewna panna młoda opublikowała filmik, na którym pokazała, jaką niespodziankę przygotowała dla nich wraz z druhnami. Chciałybyśmy widzieć miny obecnych tam osób! Wideo zrobiło furorę w sieci. Zdania internautów? Podzielone.

Więcej ślubnych tematów znajdziesz na Gazeta.pl

Zobacz wideo "Każdy ma swoją historię". Jak zaoszczędzić czas i zadbać o środowisko?

TikTok to platforma internetowa, która w ostatnim czasie robi prawdziwą furorę. Znajdziemy tam nie tylko triki, porady, stylizacje, czy makijaże, lecz także prawdziwe historie i sytuacje z życia wzięte. Szczególną popularnością cieszą się filmiki o tematyce ślubnej, które czasem potrafią wzbudzić wśród internautek oraz internautów zupełnie różne emocje.

Panna młoda zatańczyła z druhnami na weselu. "Ja to bym zrezygnowała z roli druhny jakby mi kazali to tańczyć"

Jednym z takich filmików okazał się udostępniony fragment tanecznego występu, który panna młoda przygotowała wraz ze swoimi druhnami w ramach niespodzianki dla gości. Tego typu występy nie są popularne w Polsce. Za granicą, szczególnie w USA, są jednak dość popularne. 

Moje druhny i ja zaskoczyłyśmy wszystkich na moim ślubie

- napisała pod udostępnionym postem. Wideo zrobiło w sieci prawdziwą furorę. Obejrzało je ponad 40 mln osób, a polubiło ponad 6 mln.

Pod postem pojawiło się także wiele komentarzy od internautek oraz przyszłych panien młodych. Okazuje się, że ich zdania na temat takiego występu są podzielone:

Mój ślub za kilka lat będąc pokoleniem tej piosenki
Jeżeli tak nie będzie na moim weselu, to nie chce mieć wesela
Ciekawa jestem jak by zareagowali ludzie jakbym wybiegła do nich i tańczyła z nimi
Ja to bym zrezygnowała z roli druhny, jakby mi kazali to tańczyć
To będzie moje wesele na 100%
Musimy tak zrobić na naszych ślubach
Jeśli nie zrobimy tego na moim ślubie, to go nie chcę

- czytamy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: