Doda pokazała zdjęcie z 2003 roku. Fani: "Szok". Pamiętacie ją w takim wydaniu?

Doda po raz kolejny zaskoczyła zdjęciem na Instagramie. Gwiazda opublikowała swoją fotografię, która zrobiona została 19 lat temu. Bardzo się zmieniła? Fani nie mają absolutnie żadnych wątpliwości. - Z każdym dniem jesteś coraz ładniejsza - komentują.

Więcej o gwiazdach przeczytasz na Gazeta.pl

Zobacz wideo Największe metamorfozy gwiazd. Niektóre zmieniły się nie do poznania

Doda jest bardzo aktywna na swoim Instagramie, gdzie aktualnie obserwuje ją ponad 1,2 mln internautek oraz internautów, z którymi regularnie dzieli się wybranymi momentami ze swojego życia zawodowego, a także prywatnego. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat Doda przeszła ogromną metamorfozę i jest obecnie wzorem oraz inspiracją dla wielu obserwujących ją kobiet. Ostatnio postanowiła zafundować internautkom oraz internautom na Instagramie małą podróż w czasie, publikując zdjęcie sprzed 19 lat.

Ta bluzka z bufiastymi rękawami Sykut Jeżyny jest idealna na wiosnę! Model ten jest na wyprzedaży Sykut-Jeżyna przeszła metamorfozę! "Jedno cięcie i dwie różne fryzury"

Doda pokazała zdjęcie z 2003 roku. Fani: "Z każdym dniem jesteś coraz ładniejsza"

Doda podczas tegorocznego Polsat Superhit Festiwal świętować będzie swoje 20 lecie na scenie. Na Instagramie udostępniła swoje zdjęcie zrobione w 2003 roku, a we wpisie nawiązała do swoich nagrodzonych płyt, a także tego brakującego wyróżnienia. - Rok 2003. Podpisywanie pierwszej płyty Virgin, wszystkie 3 pokryły się platyną , z czego ostatnia potrójną. Każda z moich solowych to podwójne platyny... brakuje cholera tego diamentu. Może przetopie wszystkie pierścionki zaręczynowe... W końcu do czegoś się przydadzą - napisała. 

A tych pierścionków to ile się uzbierało?

- zapytała jedna z fanek.

Za dużo... wciąż czekam na ten którego już nie zdejmę

- odpowiedziała Doda.

 

Pod postem pojawiło się także wiele innych komentarzy:

Oglądałam Cię w Barze i od razu wiedziałam, że zrobisz karierę. Inteligentna, wygadana, pewna siebie i uparta dziewczyna, która wie czego chce. Pierwszy raz widziałam tak pewną siebie osobę
Jakbym cofnęła się w czasie
Taka śliczna pyzata Buźka. Już wtedy Najlepsza !!! Pod każdym względem
Prawie 20 lat temu... Szok
Taki delikatny bitch face, wtedy jeszcze PL nie wiedziała, co ją czeka
Matko ile to lat...
Dorcia, ale Ty wiesz że z każdym dniem jesteś coraz ładniejsza

- czytamy.

Wójtowa z serialu 'Ranczo' Pamiętacie Wójtową z "Rancza"? Aktorka przeszła wielką metamorfozę

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina.

Więcej o: