Ta para młoda zaszalała na weselu. "Chcieliśmy, żeby było jak w klubie nocnym"

Na polskich weselach zwykle goście bawią się przy coverach znanych piosenek, czy disco polo. Państwo młodzi często biorą pod uwagę nie tylko swoje upodobania muzyczne, ale również swoich bliskich. Okazuje się, że nie wszędzie tak jest. Na tym weselu para młoda bawiła się przy muzyce elektronicznej.

Więcej podobnych artykułów znajdziecie na Gazeta.pl

W zależności od upodobań, wesele można zorganizować w najróżniejszym stylu. W jednym z naszych artykułów wedding planerka powiedziała, że dla jej agencji nie ma rzeczy niemożliwych i to czego zażyczy sobie para młoda, zostanie zrealizowane, nawet jeśli miałby to być lot helikopterem. Ponadto zaznaczyła ona, że na polskich weselach disco-polo zawsze musi być, bo oczekują tego goście. Okazuje się, że za granicą wygląda to trochę inaczej. Tam z kolei zwykle zaproszeni goście bawią się w rytm popularnych piosenek, ale są też tacy, którzy mieli zupełnie inny plan na ten wyjątkowy dzień. 

Zobacz wideo Sukienka Glinki jest idealna na wesele i inne specjalne okazje

Na tym weselu goście bawili się do muzyki elektronicznej 

Nie da się ukryć, że podczas wesel muzyka jest kluczowa. To ona ma zapewnić nam świetną zabawę. Czym bardziej taneczna, tym mamy większą pewność, że zaproszeni przez nas goście spędzą długie godziny na parkiecie, a przecież o to nam chodzi. Problem pojawia się w momencie, kiedy wśród naszych bliskich pojawiają się osoby starsze, które niekoniecznie mają takie same upodobania muzyczne jak my. Czy powinniśmy się wtedy tym przejmować? Ta para postawiła na swoim i na weselu DJ puszczał taką muzykę, jaką oni chcieli, a nie goście. Efekt? Przez całą noc zza konsolety leciała muzyka elektroniczna. Na nagraniu opublikowanym na TikToku widać, że ten rodzaj muzyki przypadł do gustu wszystkim gościom bo i młodzi i ci starsi pląsali na parkiecie. Ponadto klimat, który planował na weselu, przypominał imprezę z klubu nocnego, ale nikomu to nie przeszkadzało.

"Błagam, zaproście mnie na takie wesele"

Choć takie wesele może wzbudzać kontrowersje, wielu internautów w komentarzach pod nagraniem pisało, że marzy, by ich ślub wyglądał dokładnie tak samo. Część nawet śmiała się, że jeśli ktoś organizuje takie wesele, to oni chętnie na nie przyjdą. 

Jeśli tak będzie wyglądać wasze wesele, błagam, zaproście mnie. Przyniosę prezent! 
Kiedy będę brać ślub, tak będzie wyglądało moje wesele.
To jest genialny pomysł. 
Tak wyglądało nasze wesele. Tańczyliśmy przez całą noc.

- komentowali. 

A wy co myślicie o takim weselu? Przyjęłoby się w Polsce?

Wasze historie i opinie są dla nas ważne. Czekamy na Wasze listy i komentarze. Piszcie do nas na adres: kobieta@agora.pl. Najciekawsze listy opublikujemy.

***

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: