Pamiętacie Kasię z "Klanu"? Do obsady dołączyła, gdy miała 2 tygodnie. Jak się zmieniła przez lata?

Widzowie perypetie rodziny Lubiczów śledzą już 1997 roku. Serial wciąż cieszy się wielką popularnością, a niektórzy bohaterowie dorastali na oczach całej Polski. Do tego grona bez wątpienia należy Julia Królikowska, czyli serialowa Kasia. Córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej dołączyła bowiem do obsady jako noworodek.

Więcej podobnych artykułów przeczytasz na stronie głównej Gazeta.pl

Zobacz wideo Popkultura odc. 71

Julia Królikowska dorastała na oczach milionów widzów. Obecnie 23-letnia córka Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej oraz Pawła Królikowskiego nie zdecydowała się jednak na pójście w ślady rodziców. Wybrała życie z dala od ścianek i blasku fleszy. Czym obecnie zajmuje się serialowa Kasia?

 

Julia Królikowska znana jest widzom jako Kasia z "Klanu". Do obsady dołączyła, gdy miała 2 tygodnie

W popularnym serialu obyczajowym Julia Kamińska gra u boku swojej mamy. Jest bowiem serialową córką Grażyny i Ryśka Lubiczów. Do obsady dołączyła w 1999 roku, dwa tygodnie po przyjściu na świat. To właśnie Małgorzata Ostrowska-Królikowska załatwiła dla swojej córki angaż do "Klanu", gdyż ciąża aktorki zbiegła się w czasie ze scenariuszem, który zakładał powiększenie rodziny Lubiczów.

 

Julia Królikowska w serialu gra do dziś, choć swój udział w nim ograniczyła do niezbędnego minimum. 23-latka poświęca się bowiem nauce oraz życiu rodzinnemu. 

Jak obecnie wygląda Julia Królikowska? W tym roku skończyła 23 lata 

Julia Królikowska nie zdecydowała się na kontynuowanie aktorskiej ścieżki. Obecnie jest studentką medycyny Wydziału Lekarskiego warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. W 2021 roku zrobiło się o niej głośno z uwagi na jej ślub z lekkoatletą Jakubem Piotrem Nowakiem. Para pobrała się 11 września 2021 roku w kościele Najświętszego Zbawiciela w Warszawie. Uroczystość odbyła się z dala od blasku fleszy, ale w mediach społecznościowych chętnie fotografiami i filmikami z uroczystości dzielili się goście młodej pary, w tym brat Julii — Antoni Królikowski oraz mama Małgorzata. 

 
 

Kobieta.gazeta.pl jest dla Was i to dla Was cały czas piszemy na różne tematy. Nie oznacza to jednak, że Ukraina schodzi na dalszy plan. To cały czas bieżąca i bardzo istotna kwestia. Wszystkie najważniejsze informacje znajdziecie tutaj: wiadomości.gazeta.pl, kobieta.gazeta.pl/ukraina

Więcej o: